اطلاعیه سپاه حضرت ولی عصر (عج) برای حضور حداکثری:

شهروندان خوزستان، حضور در انتخابات را به پیروزی بزرگ دیگری بدل کنند

سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ای از مردم استان خواست تا با حضور در انتخابات، آن را به پیروزی بزرگ دیگری بدل کنند تا مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشد.
کد خبر: ۱۱۷۳۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۶ 02 July 2024

تابناک خوزستان: در اطلاعیه سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات یکی از ارکان اصلی پیشرفت و از مهم‌ترین وسیله‌های رفع موانع پیشرفت کشور است. (امام خامنه ای)

۱۵ تیرماه فرصت حضوری دوباره برای نقش‌آفرینی شما بزرگواران برای انتخاب چهاردهمین رییس جمهور به عنوان اول شخص اجرایی و دومین مقام عالی کشور است.

امروز در عرصه سیاست خارجی و داخلی بیش از هر زمان دیگری حضور حداکثری پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح می‌تواند ثبات و امنیت نظام اسلامی را در مواجهه با دشمنان این مردم صبور و مقاوم و تعامل قویتر با دوستان معنا بخشیده و موجبات سربلندی ایرانیان در اقصی‌ نقاط عالم را پدید آورد.

آنچه همواره در تاریخ با عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نقطه‌ اطمینانی برای عظمت این کشور تبدیل شده، همت و تعهد مردمی است که در بزنگاه‌های مهم در هماوردی غیر مستقیم با دشمنان قسم خورده‌ این نظام، شکوه پشتوانه‌ مردمی این نظام را در دنیا به مرحله‌ بروز و ظهور رسانده‌اند.

اکنون در آستانه‌ انتخابات چهاردهمین دوره‌ ریاست‌جمهوری، مردم شریف استان خوزستان با حضور در پای صندوق های رای این عرصه‌ سیاسی را به پیروزی بزرگی دیگری بدل کنند تا مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشد.

سپاه ولی عصر (عج) خوزستان با سپاس و قدردانی خالصانه و متواضعانه از حضور پرشکوه ملت ایران در مرحله اول چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و تشکر از دست‌اندرکاران اجرای انتخابات به ویژه حافظان نظم و امنیت ، ضمن اظهار امیدواری نسبت به نقش آفرینی در مرحله دوم این انتخابات تاکید می‌کند که حضور مردم ، در حقیقت پاسخ قاطع و نه بزرگ آنان به اردوگاه دشمنان و بدخواهان سرافرازی، سربلندی و پیشروندگی انقلاب و نظام اسلامی بوده و به فضل الهی گشایش موثر در حل مسائل و مشکلات اقتصادی کشور و دشواری‌های معیشتی مردم را مژده خواهد داد.

با آرزوی عزتمندی همراه با اقتدار، آبادی و سربلندی بیش از پیش ایران اسلامی

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار