شهید رئیسی نگاه ویژه‌ای به مناطق محروم داشت

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محبوبیت شهید رئیسی بین مردم گفت: شهید رئیسی نگاه ویژه‌ای به مناطق محروم داشت و در مناطق کم برخوردار و بین مردم حضور پیدا می‌کرد.
کد خبر: ۱۱۷۳۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۱ 01 July 2024

تابناک خوزستان: محمد امیر با اشاره به هشت سفر شهید رئیسی به خوزستان و خدمات دولت سیزدهم اظهار کرد: دولت سیزدهم اعتبارات خوبی در زمینه زیرساخت‌های آموزشی، درمانی و راه‌ها در نظر گرفت.

وی افزود: در حوزه عوارض آلایندگی نیز پول‌هایی که چندین سال بلوکه بودند توسط این دولت در اختیار شهرداری‌ها قرار داده شد. در خصوص پرداخت ارزش افزوده نیز نگاه ویژه‌ای به خوزستان شده است و با این کار کمبودها مقداری رفع شد.

امیر بیان کرد: هر چند پرداخت عوارض آلایندگی متناسب با شرایط خوزستان نبود اما نسبت به دولت‌های گذشته که چنین کاری انجام نمی‌دادند، خوب بوده است.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محبوبیت شهید رئیسی بین مردم گفت: شهید رئیسی نگاه ویژه‌ای به مناطق محروم داشت و در مناطق کم برخوردار و بین مردم حضور پیدا می‌کرد. وی با مردم صداقت داشت و به حرف‌هایش عمل می‌کرد و این موارد موجب محبوبیت شهید رئیسی شد.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی تنها به دنبال گفتاردرمانی نبود، افزود: زمانی مسئولان تنها گفتاردرمانی می‌کردند و قدمی برای مردم برنمی‌داشتند اما شهید رئیسی این گونه نبود و مردم هم در تشییع او از تلاش‌هایش تقدیر کردند. با وجود اینکه در این شرایط اقتصادی، تورم و گرانی بسیاری از کالاهای اساسی، ممکن بود مردم گله‌مند باشند اما صداقت این مرد بزرگ و تلاشش برای رفع این موانع سبب شد مردم این گونه از او تقدیر کنند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار