مردم کار نیمه‌تمام‌ خود را در مرحله دوم انتخابات تمام کنند

فرماندار اهواز با دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات گفت: از مردم می‌خواهیم با حضور مجدد پای صندوق‌های رای در مرحله دوم انتخابات، کار بزرگ ناتمام خود را تمام کنند و سرنوشت مردم‌سالاری دینی را رقم بزنند.
کد خبر: ۱۱۷۳۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵ 01 July 2024

تابناک خوزستان: سید احمد موالی‌زاده اظهار کرد: از حضور حماسی مردم خوزستان به ویژه اهواز در مرحله نخست انتخابات، با وجود این شرایط گرمای هوا تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۱۵ تیرماه افزود: از مردم می‌خواهیم با حضور مجدد پای صندوق‌های رای در مرحله دوم انتخابات، کار بزرگ ناتمام خود را تمام کنند و سرنوشت مردم‌سالاری دینی را رقم بزنند. امیدواریم باز هم برگ زرینی در افتخارات کشور داشته باشیم و به جهانیان ثابت کنیم کشوری دارای دموکراسی و مردم‌سالاری دینی هستیم.

فرماندار اهواز گفت: میزان مشارکت مردم در مرحله نخست نسبت به دوره مجلس شورای اسلامی افزایش داشت.

موالی‌زاده گفت: با این حال بعد از ساعت ۱۹ که دمای هوا کاهش یافت برخی شعب اخذ رای به اندازه‌ای شلوغ بودند که مجبور شدیم از صندوق‌های سیار هم برای رای‌گیری استفاده کنیم.

وی افزود: ایستادن مردم در صف برای انداختن رای خود در صندوق نشان می‌دهد مردم ما به کشور و مشارکت سیاسی برای تعیین سرنوشت‌شان علاقه‌مند هستند هر چند شرایط جغرافیایی هم در این زمینه دخیل است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار