بیش از ۲۲۰ هزار خوزستانی تا پیش از ظهر روز جمعه در انتخابات شرکت کردند

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود مردم استان در این دور از انتخابات ریاست جمهوری مشارکت بالایی داشته باشند گفت: به رغم گرمای شدید در خوزستان، تا پیش از ظهر روز جمعه بیش از ۲۲۰ هزار نفر در انتخابات شرکت کردند.
کد خبر: ۱۱۷۳۲۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۹ 28 June 2024

تابناک خوزستان: علی اکبر حسینی محراب روز جمعه پس از انداختن رای به صندوق اخذ در حسینه عاشقان ثارالله اهواز در جمع خبرنگاران بیان کرد: خوشبختاته مردم غیور و شهیدپرور استان از همان ساعات اولیه صبح به پای صندوق های رای آمده و به رغم گرمای شدید، حضور پررنگی داشته اند.

وی افزود: ما به عنوان مجریان انتخابات همه آن چه که لازم بوده را فراهم کردیم که جا دارد از تمام دست اندرکاران تشکر کنم.

استاندار خوزستان گفت: تاکنون بیش از ۲۲۰ هزار خوزستانی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده‌اند که به نظر می‌رسد تاپیش از پایان رای گیری، مشارکت باشکوه و بزرگی داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از این‌گفت‌وگو افزود: هر نامزدی که منتخب مردم شد باید به برنامه‌ها و وعده‌های خود عمل کرده و در جهت پیشرفت کشور و امتداد راه شهید رییسی گام بردارد.

وی افزود: حضور در انتخابات برای تامین امنیت ملی کشور ضروری است لذا هر ایرانی وطن دوستی باید در این عرصه مهم شرکت کند.

مشارکت حداکثری در انتخابات، امنیت ملی را بیشتر می کند

استاندار خوزستان گفت: هر چقد حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد امنیت ملی ما تامین خواهد شد همچنین این حضور در اقتصاد بین المللی بسیار مهم است. قطعا اگر رییس جمهور آینده با آرای بیشتری منتخب شود با قدرت در مجامع بین المللی شرکت می کند.

وی افزود: سه هزار و ۴۳۸ صندوق اخذ رای در استان مستقر بوده که از این تعداد ۸۹۷ صندوق سیار کار رای گیری در مناطق کوهستانی و عشایری را انجام می دهند.

حسینی محراب گفت: حدود ۷۰ هزار نفر مسئولیت برگزاری انتخابات در استان را برعهده دارند همچنین ۱۱ هزار نفر امنیت انتخابات را برقرار می کنند اگرچه تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌ها در برگزاری انتخابات نقش دارند.

با انصراف زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی؛ «سعید جلیلی»، «محمد باقر قالیباف»، «مصطفی پورمحمدی» و «مسعود پزشکیان» نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور، جمعه هشتم تیر ۱۴۰۳ در سراسر کشور و سفارتخانه‌ها و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در سایر کشورها برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار