ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به ۴۶۷ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد فریدونکنار در سال ۱۴۰۲

رئیس کمیته امداد شهرستان فریدونکنار گفت: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۴۹ مددجو در برنامه مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی با معرفی به کلینیک روانشناسی از خدمات ارائه شده بهره مند شدند که از این تعداد ۲۷مشاوره و راهنمایی گروهی و ۱۲۳مشاوره و راهنمایی فردی بوده است.
کد خبر: ۱۱۷۲۰۳۰
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۵ 20 June 2024

به گزارش تابناک مازندران، حجت‌الاسلام میثم سیدی اظهار داشت: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۴۹ مددجو در برنامه مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی با معرفی به کلینیک روانشناسی از خدمات ارائه شده بهره مند شدند که از این تعداد ۲۷مشاوره و راهنمایی گروهی و ۱۲۳مشاوره و راهنمایی فردی بوده است.

 

ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به ۴۶۷ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد فریدونکنار در سال ۱۴۰۲  

وی با اشاره به اینکه با حضور ۲۳۹ زن سرپرست خانوار، و دختران بازمانده از ازدواج و تحصیل کلاس مشاوره و مهارت زندگی برگزار شد افزود: ارائه خدمات مشاوره سبب ارتقاء فکری مددجویان جهت تصمیمات منطقی و درست در شرایط فردی و اجتماعی می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان فریدونکنار بیان داشت: مشاوره مددجویان با موضوعاتی از جمله؛ پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، مهارت‌های زندگی، عوامل مؤثر بر تحکیم بنیاد خانواده و… ارائه می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدی با بیان اینکه، ۲۳۹ نفر از مددجویان سرپرست خانوار و خانواده زندانیان نیز در آموزش‌ها شرکت نمودند گفت: یک جلسه آموزش گروهی برای ۴۰ نفر با موضوعات تربیت فرزند، ارتباط موثر والدین با فرزند با حضور مادران دارای دانش‌آموز به میزبانی کمیته امداد فریدونکنار برگزار شد.

خاطرنشان می‌شود: ۱۴۰۲ خانوار در شهرستان فریدونکنار تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار