پرداخت بیش از یک میلیارد تومان وام حمایتی به نیازمندان سیمرغی

رئیس کمیته امداد شهرستان سیمرغ گفت: یک میلیارد تومان وام حمایتی به ۶۶ نفر از نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان پرداخت شد.
کد خبر: ۱۱۷۱۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۴ 18 June 2024

به گزارش تابناک مازندران، سید جواد مصلحی اظهار داشت: یکی از سرفصل‌های حمایتی کمیته امداد پرداخت تسهیلات به مدد جویانی و نیازمندانی است که دچار مشکل مالی می شوند و با دریافت وام مشکل آنان مرتفع می‌گردد.

 

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان وام حمایتی به نیازمندان سیمرغی  

وی با بیان اینکه، در سال گذشته بیش از یک میلیارد تومان وام حمایتی به ۶۶ نفر از نیازمندان این شهرستان پرداخت شد گفت: بسیاری از این افراد توسط خَیِّرین، معتمدین ،شوراها و دهیاری شناسایی و معرفی می‌گرددند و پرداخت این تسهیلات براساس نیاز خانوارها به آنها پرداخت می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان سیمرغ گفت: وام‌ها در بانک‌های عامل، صندوق امداد ولایت و بانک مهر با سود ۴درصدی و در کوتاهترین زمان ممکن به نیازمندان و مددجویان پرداخت می‌گردد.

مصلحی بیان داشت: وام‌ها جهت تأمین هزینه‌های درمانی، کمک هزینه تعمیرات مسکن، کمک به خرید لوازم ضروری منزل، ودیعه مسکن، پرداخت بدهی، هزینه‌های تحصیلی و کمک هزینه ازدواج پرداخت می.گردد.

خاطرنشان می شود: در حال حاضر در این شهرستان ۸۰۳ خانوار تحت حمایت کمیته امداد هستند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند‌.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار