tabnakostan

پرونده میلیاردی در شورای حل اختلاف خدابنده با سازش مختومه شد
رئیس شوراهای حل اختلاف استان زنجان گفت: با تلاش اعضای شعبه سوم شورای حل اختلاف خدابنده، اختلاف خانوادگی در پرونده میلیاردی فروش ملک مشاع به ارزش ۹۶۰ میلیارد ریال به سازش منجر شد.
پرداخت ۴۴۴ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع زنجان
مدیرکل تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: در راستای حمایت از تولید و تقسیط بدهی واحد‌های تولیدی، ۴۴۴ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه در اختیار صنایع قرار دادیم.
امام جمعه زنجان: خدمت به محرومان جامعه در اولویت باشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر زنجان با تاکید بر خدمت به محرومان، گفت: از جمله مسائل مهم مدیران، روسا و مسوولان استان باید حمایت از نیازمندان و محرومان باشد که از اهمیت زیادی برخوردار است.
کشف سکه و اقلام قدیمی از مسافر قطار زنجان
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی زنجان از کشف سکه و اقلام قدیمی از مسافر قطار زنجان توسط پلیس راه‌آهن خبر داد.
۷۰ نفر از کادر درمان زنجان در ارائه خدمات رایگان به بیماران شرکت کردند
رییس هیات مدیره درمانگاه پاستور حسینیه اعظم زنجان گفت: در محرم امسال ۷۰ نفر از کادر درمان به صورت داوطلبانه در طرح ارایه خدمات رایگان به بیماران مشارکت کردند.
آتش‌نشانی تهران برای اولین بار در تامین ایمنی مراسم یوم العباس زنجان شرکت کرد
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با توجه به برگزاری مرسم یوم العباس دسته حسینیه اعظم زنجان آتش نشانی تهران برای اولین بار با هفت دستگاه و ۱۴ آتش نشان در تامین ایمنی این مراسم شرکت کرد.
تصادف در بزرگراه زنجان - تبریز سه فوتی و یک مصدوم بر جای گذاشت
رئیس اورژانس پیش‌ بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: تصادف ۲ دستگاه خودرو در بزرگراه زنجان به تبریز سه فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت.
آگاهی جامعه از مسائل حقوقی موجب کاهش پرونده‌های قضایی می‌شود
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: توجه به مقوله پیشگیری از وقوع جرم با افزایش آگاهی جامعه از مسائل و موضوعات حقوقی نقش مهمی در کاهش ورود پرونده به دستگاه قضایی دارد.
گرمای هوا، ادارات استان زنجان را تعطیل کرد
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: براساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان به علت گرمی هوا ادارات این استان در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل است.
شهردار: زنجان برای برگزاری مراسم یوم العباس آماده است
شهردار زنجان گفت: هماهنگی لازم برای برگزاری و پشتیبانی ۲ اجتماع باشکوه یوم العباس (ع) و یوم الزینب (س) به میزبانی شهر زنجان انجام شده است.
توجه ویژه‌ای به تولیدات فرهنگی و هنری مردمی صورت گیرد
مدیرکل صدا و سیمای زنجان گفت: حوزه هنری انقلاب اسلامی استان باید توجه ویژه‌ای به تولیدات فرهنگی و هنری مردمی داشته باشد.
ایام محرم فرصت مغتنمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
امام جمعه ابهر گفت: ایام عزاداری امام حسین (ع)فرصت مغتنمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است لذا همه باید تلاش کنیم یک عزاداری عاشورایی داشته باشیم.
مشارکت ۵۷.۳ درصدی مردم زنجان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ثبت شد
دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات استان زنجان گفت: مردم استان به ندای رهبر معظم انقلاب برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری لبیک گفتند و مشارکت ۵۷.۳ درصدی آنها در دور دوم این رویداد مهم سیاسی ثبت شد.
میزان مشارکت انتخاباتی در زنجان به ۴۹ درصد رسید
استاندار زنجان گفت: میزان مشارکت مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تا ساعت ۲۱ به ۴۹ درصد رسید.
برپایی ۱۶ غرفه در نمایشگاه کاسپین برای عرضه محصولات مددجویان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: ۱۶ غرفه در نمایشگاه کاسپین برای عرضه محصولات مددجویان برپا شدند.