tabnakostan

۸۰ درصد ظرفیت واحدهای تولید انرژی نیروگاه ری تعمیر شد
مدیرعامل نیروگاه برق ری اعلام کرد: مجموع واحدهای تعمیر شده و یا در دست تعمیر به ۱۸ واحد رسیده است که این شامل تعمیرات ۸۰ درصد ظرفیت واحدهای نیروگاه از اوایل مهر ماه تا کنون است و تا پایان سال، تمامی واحدهای این نیروگاه مورد بازدید و تعمیرات قرار خواهند گرفت.
بنیانگذار و امام جماعت مسجد امام رضا (ع):مسجد سفارتخانه اسلام است
بنیانگذار مسجد امام رضا علیه السلام گفت: مسجد سفارتخانه است و امام جماعت سفیر آن و مردم امت اسلام در مسجد هستند، ما سعی می‌کنیم در مسجد کار‌های خودمان را مطبوعاتی کنیم و مردم را از عملکرد خودمان در جریان بگذاریم.
مدیرکل امنیتی استانداری تهران:
شرایط برگزاری فرآیند انتخابات در رباط‌کریم مطلوب است
مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری تهران گفت: شرایط برگزاری فرآیند انتخابات در شهرستان رباط کریم بسیار مطلوب و آمادگی لازم برای برگزاری یک انتخابات قوی و پرشور فراهم شده‌است.
معاون استاندار تهران :
برنامه های فاخر برای شهدا تبیین شود
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت : با تبیین برنامه های فاخر شهدای گرانقدر برنامه های تراز انقلاب رویش می کنند.
لیست ائتلاف جریانات جبهه انقلاب برای مجلس خبرگان تهران
لیست جامعه مدرسین تهران به عنوان عالی‌ترین نهاد حوزه‌های علمیه به عنوان لیست اصلی ائتلاف جریانات جبهه انقلاب برای انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری در تهران اعلام شد.
کشف ۱.۵ میلیارد تومان البسه قاچاق از ۳ دستگاه شوتی در شمال تهران
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۴ هزار ثوب انواع لباس مردانه و زنانه قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از ۱.۵ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.
فرماندار شمیرانات:
 نامزدهای انتخاباتی با حضور در شمیرانات ضمن تبلیغ با مشکلات مردم آشنا شوند
 فرماندار شمیرانات با اشاره به دغدغه مردم در خصوص حضور نمایندگان مجلس در منطقه، تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی در موعدهای مقرر قانونی با ایجاد ستادهای انتخاباتی و حضور در سطح شهرستان ضمن تبلیغ با مشکلات مردم آشنا شوند.
معاون وزیر کشور:
۶۰ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان کشور در استان تهران مستقر هستند
معاون اقتصادی وزیر کشور اعلام کرد: از هشت هزار شرکت دانش بنیان حدود ۶۰ درصد آنها در استان تهران هستند و سهم عمده ای هم در افزایش بهره وری و افزایش کیفیت کالاهای نهایی دارند.
چمران: مردم انقلابی در انتخابات ۱۱ اسفند نیز حماسه خواهند آفرید
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: همین مردمی که امروز ۲۲ بهمن تاریخ دیگری را به نام خود با موفقیت ثبت کردند، در انتخابات ۱۱ اسفند نیز حماسه خواهند آفرید.
تجدید میثاق رئیس و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آرمان‌های امام راحل
رئیس و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
فخاری: بازدیدهای میدانی بستری برای رفع دغدغه‌های تولیدکنندگان است
استاندار تهران تاکید کرد: بازدید میدانی از واحدهای تولیدی و صنعتی و انتقال مطالبات و دغدغه‌های آنها به مسئولان، باری را از دوش تولیدکنندگان برداشته و راه را برای فعالیت کاری آنان هموار می کند بطوریکه با این روش شاهد رونق و رشد تولید و کمک به اقتصاد ملی خواهیم بود.
رئیس ستاد انتخابات استان تهران:
حضور در انتخابات را هنرمندانه برای جوانان تبیین کنیم
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: دشمن تمام قد به حوزه انتخابات ورود کرده است بنابراین باید کارهای کلیشه‌ای را کنار گذاشته و با جهاد تبیین در قالب هنر و زبان جدید با جوانان صحبت کنیم.
اسامی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری برای حوزه تهران منتشر شد
۲۶ نفر از حوزه انتخابیه تهران برای تصدی ۱۶ کرسیِ نمایندگی پایتخت رقابت خواهند کرد.
شهردار تهران: انسانیت مدیون شهدای مقاومت است
شهردار تهران با تشریح ابعاد اقدامات در جبهه مقاومت و تاثیر آن در جهان گفت: امروز انسانیت مدیون شهدای مقاومت است، اگر این شهدا نبودند جامعه انسانی از اصل دین فاصله می‌گرفت و موج جنایت بزرگتری منطقه ما را فرا گرفته بود.
استاندار تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن: مردم بار دیگر دشمن را ناامید کردند
استاندار تهران با بیان اینکه تردیدی نیست که با اتحاد و همدلی از مسیرهای پرپیچ و خم گذر می‌کنیم، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بار دیگر دشمن را ناامید کرد.