tabnakostan

از دستگیری عاملان درگیری دسته جمعی درپاکدشت تا دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی در دماوند
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از دستگیری عاملان نزاع و درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان پاکدشت خبر داد.
استاندار تهران: ویژگی بارز شهید آیت‌الله رئیسی ولایتمداری او بود
استاندار تهران با بیان ویژگی‌های ممتاز شخصیتی شهید جمهور تاکید کرد: تبعیت و ولایتمداری از ویژگی‌های بارز ایشان بود، شخصیت بی بدیلی داشت و با شجاعت، توانایی انجام هر کاری را داشت.
حضور پرشور مردم در بدرقه شهدای خدمت غرورآفرین است
امام جمعه موقت ورامین حضور پرشور و ابراز احساسات باشکوه و مثال زدنی مردم در فقدان شهدای خدمت را غرور آفرین دانست .
یک بلوار در پرند به نام شهید آیت الله رئیسی مزین شد
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدیدپرند گفت: به دنبال ارج نهادن به مقام شامخ شهیدجمهور شهید آیت الله رئیسی، یک بلوار در پرند بنام ایشان نامگذاری شد.
فرماندار ویژه ری: قبله تهران آماده میزبانی شایسته از شهدای خدمت است
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: باتوجه به هماهنگی های انجام شده و صحبت های اولیه پیرامون احتمال برگزاری مراسمات تشییع و تدفین دکتر امیرعبدالهیان و سردار موسوی از شهدای والامقام خدمت در شهرری و در جوار آستان مطهر حضرت عبدالعظیم، تمامی دستگاه های اجرایی، خدماتی، انتظامی و امنیتی شهرستان ری آمادگی کامل جهت برگزاری مراسمات و میزبانی شایسته از شهدای عزیزمان را دارا می باشند.
قانون اساسی درباره فقدان رئیس جمهور چه می گوید؟
در صورت فوت، عزل، استعفاء، غیبت یا بیماری بیش از دو ماه رئیس‌جمهور یا در موردی که مدت ریاست جمهوری پایان یافته و رئیس‌جمهور جدید بر اثر موانعی هنوز انتخاب نشده یا امور دیگری از این قبیل، معاون اول رئیس‌جمهور با موافقت رهبری اختیارات و مسئولیت‌های وی را بر عهده می‌گیرد.
در اجلاسیه شهدای دانش آموز استان تهران ،
استاندار تهران : با خدمت صادقانه به وصیت شهدا عمل کنیم
استاندار تهران با تاکید بر عمل به وصیت شهدا گفت: بانوان با حفظ حجاب و عفاف و مردان با خدمت صادقانه به وصیت شهدا عمل کنند.
زاکانی:
شهرداری را با بدهی بانکی ۱۶۹/۹ همتی تحویل گرفتیم/ سال گذشته ۱۲۴ همت تعیین تکلیف شد
شهردار پایتخت گفت: بدهی‌های شهرداری را تبدیل به فرصت کردیم. سال گذشته ۱۲۴ همت تعیین تکلیف شد و با کاهش مطالبات بانکی عدد ۶۹ همت را نهایی کردیم و ۲۸/۹ را سال گذشته و مابقی را امسال نهایی می‌کنیم.
آغاز شناسایی واحد‌های مسکن مهر خالی پرند
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر پرند از آغاز شناسایی واحد‌های مسکن مهر خالی پرند خبر داد.
آقامیری؛
کاهش ۱.۵ درصدی ترافیک پایتخت و ۳۰ درصدی بزرگراه بسیج با بهره‌برداری از آزادراه شوشتری
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پروژه آزادراه شهید شوشتری گفت: ۱.۵ درصد ترافیک شهر، ۳۰ درصد ترافیک بزرگراه بسیج و هفت درصد ترافیک منطقه با احداث این آزادراه کاهش خواهد یافت.
در مورد حادثه پله برقی از خانواده کودک دلجویی شود
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با پرداختن به حادثه پله برقی در یکی از میادین میوه و تره‌بار گفت: سازمان میادین اطلاعیه‌ای صادر کرد و علت را سهل‌انگاری خانواده اعلام کرده است.
۳۸ شهرک صنعتی تهران از بی‌هویتی به هویتی راهگشا رسیدند
استاندار تهران با اشاره به لزوم حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران گفت: ساماندهی ۳۸ شهرک صنعتی در دولت مردمی اتفاق افتاد و از بی‌هویتی به هویتی راهگشا رسیدند.
۱۶ نماینده‌ی باقیمانده تهران برای مجلس دوازدهم مشخص شدند
اسامی منتخبان حوزه انتخابیه تهران در مرحله‌ی دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی (دوره دوازدهم) اعلام شد.
سارق حرفه ای کارت های بانکی در شهرری دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: شخصی که با شگرد جابجا کردن کارت عابر بانک سرقتی با کارت عابر شهروندان در چند استان اقدام به برداشت غیرمجاز و انتقال وجه از حساب بانکی آنها می‌کرد در شهرری دستگیر شد.
مدیرعامل شرکت عمران پردیس:
شرکت عمران شهر جدید پردیس از سازندگان متعهد حمایت می‌کند
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تقدیر از تحولات ساخت و ساز در پروژه‌های فاز ۸، بر تسریع در اجرای عملیات‌های باقی‌مانده و افزایش اکیپ‌های اجرایی و همچنین فعالیت به صورت چند شیفته تاکید کرد.
پرطرفدارترین عناوین