مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام؛

عملیات حفاری تونل دوم آزادی به طول سه هزار و ۲۰۰ متر در حال اجرا است

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت : عملیات حفاری تونل دوم آزادی به طول سه هزار و ۲۰۰ متر در حال اجرا است.
کد خبر: ۱۱۷۵۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۳ 11 July 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ فرشاد دوستی بیان داشت : وجود اهمیت محور ایلام- ایوان- کرمانشاه عمده تردد مسافرین و کامیون‌های حمل کالا به استان و در نهایت کشور عراق از طریق محور ایلام- حمیل- کرمانشاه صورت می گیرد و این مهم باعث شد که توسعه این محور به چهار خطه از سال‌های گذشته شروع و تا کنون ادامه داشته باشد.

وی افزود : در حال حاضر پروژه های مهمی در محور ایلام- حمیل- کرمانشاه چون احداث تونل دوم آزادی، عملیات چهار خطه کردن مسیر در چند نقطه و همچنین احداث ۲ تقاطع غیرهمسطح کارزان و محور قدیم سرابله که پیمانکاران در این طرح ها مشغول عملیات اجرایی هستند.

دوستی ادامه داد : عملیات حفاری تونل دوم آزادی به طول سه هزار و ۲۰۰ متر در حال اجرا است که از سمت ایلام تا کنون ۵۷۲ متر حفاری صورت گرفته و از سمت سرابله نیز ۱۵۲ متر حفاری انجام شده است.

وی اظهار کرد: تلاش ما این است تا با همکاری پیمانکاران پروژه چهار خطه کردن قسمت های مهمی از مسیر ایلام تا شباب تا اربعین سال جاری تکمیل و زیر با ترافیک قرار گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام  با اشاره به احداث تقاطع جاده چشمه چاهی- سفید خانی شهرستان سیروان بیان کرد: پی گیری های لازم برای احداث این تقاطع به انجام رسیده که در صورت تأمین اعتبار اجرای این پروژه عملیاتی خواهد شد./ع

 

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار