پیام تبریک رئیس ستاد مردمی دکتر مسعود پزشکیان در هرمزگان

تابناک-رئیس ستاد مردمی دکتر مسعود پزشکیان در هرمزگان گفت :امیدواریم با استقرار دولت برای ایران با همبستگی در مسیر توسعه پایدار و حمایت از برنامه ها و راهبردهای دولت مقتدر ملی، شاهد رفع تبعیض و بی عدالتی و رشد و شکوفایی توانمندیهای استان هرمزگان در همهٔ عرصه ها باشیم.
کد خبر: ۱۱۷۴۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴ 07 July 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان، ابراهیم امینی پور رئیس ستاد مردمی  دکتر مسعود پزشکیان در استان هرمزگان  در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح زیر است :

اینجا هرمزگان پاره تن ،ایران با مردمی خونگرم نشسته بر پهنه خلیج همیشه فارس در سایه سار بزرگان نیک نام و جوانانی با اندیشه های پویا و شهروندانی که رنگین کمانی از اقوام و مذاهب در زیست بوم پایتخت اقتصادی ایران به زندگی مهرانگیز با تمام بی مهری ها مشغولند. انتخابات عرصه مشق دموکراسی و تنها راه رسیدن به ایده آلهای یک ملت است، در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری فرصتی برای انتخاب تهمین رئیس جمهور کشور فراهم گردید و در رقابتی نابرابر با همدلی مشارکت و درک متقابل برای ایران توانستیم امروز شاهد آثار بلوغ اجتماعی جامعه ایی باشیم که با امید رهبری آینده ایی درخشان برای فرزندان خود است.

 

اینجانب به عنوان رئیس ستاد مرکزی مردمی دکتر پزشکیان مراتب سپاس و قدردانی خود از یکا یک شهروندان از هر قوم و مسلک همچنین همگرایی سایر ستادهای دکتر پزشکیان در استان هرمزگان که همگام با هدف مشترک به سمت فتح قله امید و روشنایی تلاش و همت نمودند را ابراز می نمایم. 

 

امیدواریم با استقرار دولت برای ایران با همبستگی در مسیر توسعه پایدار و حمایت از برنامه ها و راهبردهای دولت مقتدر ملی، شاهد رفع تبعیض و بی عدالتی و رشد و شکوفایی توانمندیهای استان هرمزگان در همهٔ عرصه ها باشیم.

پیام تبریک رئیس ستاد مردمی دکتر مسعود پزشکیان

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار