نشست خبری رییس ستاد دکتر پزشکیان در هرمزگان صورت گرفت؛

مشارکت گسترده مردمی در انتخابات ستودنی است/هرمزگان بستر ظرفیت های ملی و نیروی انسانیست

تابناک-رییس ستاد دکتر پزشکیان در هرمزگان گفت: مشارکت گسترده مردم درسرنوشت کشور در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری با حضور نیمی از مشمولان ستودنی است.
کد خبر: ۱۱۷۴۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۷ 06 July 2024

به گزارش تابناک از هرمزگان ،حجت الاسلام محمد ذاکری رییس ستاد دکتر پزشکیان در هرمزگان در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت :انتخابات مشمول یک رقابت سیاسی برای گزینش و انتخاب بهترین روش برای اداره جامعه است و مشارکت گسترده در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و اعتماد میلیون‌ها نفر از مردم شریف ایران به انتخاب دکتر پزشکیان را تبریک گفت.

وی گفت: انتخابات در کشور نماد دموکراسی و مردم سالاری است ویکی از نمادهای مقبولیت مردمی برای یک جامعه برگزاری انتخابات سالم است که این انتخابات با انتخابات دوره‌های قبل متفاوت و زود هنگام برگزار شد.

 ذاکری رییس ستاد دکتر پزشکیان در هرمزگان عنوان کرد: این دوره از انتخابات رقابتی و قابل پیش بینی نبود و این باعث ایجاد دلگرمی و مشارکت مردمی در کنار جریان سیاسی با شور و نشاط ایجاد گردید.

 

حجت الاسلام محمد ذاکری از مشارکت پررنگ تمامی اقشار ،اصناف، زنان،کارگران،کارمندان ،پزشکان ،اهل سنت و مردمی را پای صندوق ها جهت انتخاب رییس جمهور منتخب مشارکت نمودند قدردانی نمود و خاطرنشان کرد : انتخابات در هر مقطعی برد و باخت دارد وامروز رفاقت با رقبای این کارزار در الویت شروع کاری هست و بنده باتماس تلفنی با رییس ستاد دکترجلیلی درهرمزگان که این امر ملی و سیاسی رقابت نمودند تشکر و قدردانی نمودم ‌.

حجت الاسلام ذاکری گفت: به دلیل فرارسیدن ایام محرم و شهادت مظلومانه سید الشهدا(ع) از برگزاری هرگونه جشن و سرور خودداری خواهیم کرد و این موضوع به وقت دیگری موکول می‌شود.

 

رییس ستاد دکتر پزشکیان در هرمزگان عنوان کرد:از رییس جمهور منتخب برای هرمزگان درخواست‌های داریم و هرمزگان سرشاراز منابع و ظرفیت های مهمی الخصوص ظرفیت نیروی انسانی در کنار منابع دریایی، گاز،نفت و صنایع و حوزه صنعت و معدن و بنادر یاد کرد.

 

این مقام مسئول تاکید کرد: هرمزگان‌نیازمند توسعه منابع نیروی انساني در بدنه دولت دارد که بصورت نسبی‌ و اجمالی اتفاق بیفتد .در هرمزگان کارهای بسياري در حوزه صنایع در دولت های قبلی انجام شده است که بصورت کارهای ناتمام نیازمند توجه و اجراست.

 

وی اظهار داشت :دریا حق وسهم مردم ساحل نشینان می باشد و قبل از اینکه منافع و بهره برداری به دولت تعلق بگیرد به مردم هرمزگان تعلق دارد.در هرصورت دریا با الویت مردم ساحل نشین و منافع برای ذی‌نفعان مقیم و مستقر در هرمزگان بایستی بهره بردای و استفاده‌ شود.

 

حجت الاسلام محمد ذاکری رییس ستاد دکتر پزشکیان در هرمزگان در پایان بیان کرد:برای نیروهای مستقر و ماندگار و بومی سهم شايسته در بدنه دولت در نظر گرفته شود واین حق بجای است که ان شالله با مشورت و معرفی و پیشنهاد نخبگان به رییس جمهور منتخب مردم بتوانیم در کابینه ایشان از ظرفیت هرمزگانی ها بهره مند شویم. 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار