کاهش ۴۷درصدی کشف سوخت در کردستان/خطر کاهش سن مصرف مواد آرایشی

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان به کاهش ۴۷درصدی کشف سوخت در کردستان پرداخت و گفت: آمار کشفیات سوخت در سه ماهه سال جاری ۱۶۴ هزار و ۳۸۲ لیتر بوده که نسبت به سه ماه سال گذشته ۳۱۰ هزار و ۶۸۹ لیتر، به دلیل اجرای طرح فول باک روند کاهشی داشته است.
کد خبر: ۱۱۷۳۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۵ 02 July 2024

به گزارش تابناک کردستان، علی خداویسی دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان در نشست با اصحاب رسانه، به مرز‌های استان پرداخت و اظهار کرد: مرز با انجام صادرات و واردات یک فرصت است، اما اگر قاچاق کالا روی دهد یک تهدید محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تولید موجب کاهش قاچاق کالا می‌شود، افزود: با حمایت تولید کنندگان توسط دستگاه‌های متولی، شاهد کاهش چاقاق کالا خواهیم بود.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان، به خطر کاهش سن مصرف مواد آرایشی در کشور اشاره و عنوان کرد: طبق آمار میانگین سنی مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی در مدارس رو به پایین است و این مسئله لزوم آگاهی بخشی به جوانان و نوجوانان را می‌طلبد.

خداویسی به کاهش ۴۷درصدی کشف سوخت در کردستان پرداخت و خاطرنشان کرد: آمار کشفیات سوخت در سه ماهه سال جاری ۱۶۴ هزار و ۳۸۲ لیتر بوده که نسبت به سه ماه سال گذشته ۳۱۰ هزار و ۶۸۹ لیتر، به دلیل اجرای طرح فول باک روند کاهشی داشته است.

وی به کشف دام سبک و سنگین اشاره کرد و یادآور شد: در سه ماهه اول امسال ۶۸۰ راس دام سبک قاچاق با ۷۴ درصد کاهش و ۸۷ راس دام سنگین با ۶۹ درصد کاهش کشف شد.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار