مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه تاکید کرد؛

توجه کانون کرمانشاه به خانواده محوری در روز خانواده

در هشتمین نشست شورای فرهنگی کانون کرمانشاه، موضوعات مختلفی طرح شد که فعالیت‌های "خانواده‌محوری" در مراکز استان از مواردی بود که به آن توجه شد.
کد خبر: ۱۱۷۳۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۳ 30 June 2024

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه، محمد خیاط زنجانی شامگاه شنبه با بررسی برنامه‌های اجرا شده اظهار کرد: برنامه‌های اجرا شده در هفته‌ی گذشته توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از عملکرد مطلوبی برخوردار بود که با استقبال مخاطبان نیز مواجه شد و با همراهی، همدلی و همت مجموعه‌ی کانون استان محقق شد، نشست رابطان رسانه، افتتاحیه‌ی انجمن هوش مصنوعی در کانون با همکاری حلقه‌ی میانی موسسه‌ی ویرا، تجلیل از برگزیدگان بین‌المللی و... از این جمله بودند که بازخورد مثبتی نیز داشت.

وی افزود: نشست قصه‌گویی هم پر بار بود و گفتگوهای خوبی صورت گرفت، نگاه ما به قصه‌گویی باید به عنوان یک فرهنگ و فرآیند باشد نه یک رویداد موسمی و فرایند قصه‌گویی را در مراکز جدی بگیریم چرا که قصه‌گویی می‌تواند اثرگذاری بسیار خوبی در مخاطبان خود ایجاد کند؛ همچنین همچون مرکز روانسر، پنجشنبه‌های قصه‌گویی در مراکز کانون استان، پر رنگ‌تر دیده شود.

مدیر کل کانون استان کرمانشاه تصریح کرد: روز خانواده نیز مناسبتی است که پیش رو داریم و ما باید با توجه به اصل خانواده‌محوری، فعالیت‌ها و برنامه‌های این روز را به شکل پرباری اجرا کنیم تا اعضا بتوانند در کنار خانواده‌ خود با برنامه‌های کانون ارزش و اهمیت خانواده و در کنار هم بودن را بیشتر و ملموس‌تر دریابند و با اجرای برنامه‌های آموزشی، پرورشی و تربیتی در خصوص این امر، اثرگذاری ویژه‌ای داشته باشیم.

زنجانی تاکید کرد: استان کرمانشاه یکی از شلوغ‌ترین استان‌ها به جهت میزبانی زائران اربعین است که ما از هم‌اکنون باید به فکر باشیم و تمهیدات لازم را برای برنامه‌های این ایام بیاندیشیم تا بتوانیم همان‌طور که در سال‌های گذشته به اثبات رساندیم، امسال نیز نقش‌آفرینی ویژه‌ای در خدمت‌رسانی به زائران اربعین ایفا نماییم.

در ادامه برنامه‌های هفته‌ی پیش روی کانون استان طرح شد و در مورد هر یک از آن‌ها بحث و تبادل نظر انجام گرفت و در خصوص شیوه‌ی اجرای هر یک از آن‌ها ابعاد مختلف سنجیده شد و بررسی‌های لازم به عمل آمد.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار