مساعدت ۱۵ میلیون تومانی به مددجویان آسیب‌دیده در سیل خلخال

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: عمده مشکلات پیش آمده مربوط به خسارت لوازم خانگی است که تصمیم گرفته شد ۱۵ میلیون تومان در قالب کمک‌های موردی به خانوار تحت حمایت خسارت دیده از سیل مساعدت شود.
کد خبر: ۱۱۷۳۴۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۶ 29 June 2024

به گزارش تابناک اردبیل، علیرضا حسین نژاد نهم تیر در سفر به شهرستان خلخال و بازدید از مناطق و روستای سیل زده مورستان، برای امدادرسانی بهتر و سریع‌تر به آسیب‌دیدگان سیل در این شهرستان تاکید کرد.

وی اظهار کرد: ۱۵ خانوار تحت حمایت کمیته امداد در روستای مورستان ساکن هستند که با توجه به نوساز بودن منازلشان که به تازگی توسط کمیته امداد احداث شده است، دچار خسارت جزئی شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: عمده مشکلات پیش آمده مربوط به خسارت لوازم منزل است که تصمیم گرفته شد ۱۵ میلیون تومان در قالب کمک‌های موردی به خانوار تحت حمایت خسارت دیده از سیل مساعدت شود.

حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم تا به عنوان یک نهاد امدادرسان در همراهی با آسیب‌دیدگان سیل اخیر یاریگر آن‌ها بوده و بتوانیم بخشی از نیازمندی‌ها و دغدغه‌های این خانواده‌ها را رفع کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: ساخت مسکن مقاوم موجب افزایش ایمنی در برابر حوادث طبیعی و یا غیرمترقبه می‌شود که کمیته امداد استان اردبیل با جدیت تمام تلاش دارد در زمینه تامین مسکن مناسب برای مددجویان تحت حمایت گام‌های بسیار موثری را در سال جاری بردارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار