مشارکت حداکثری در انتخابات، رای به صلابت جمهوری اسلامی است

رئیس شورای شهر اهواز گفت: حضور پای صندوق‌های رای، رای دادن به امنیت، صلابت، رفاه و قدرت مردم جمهوری اسلامی است.
کد خبر: ۱۱۷۳۰۵۹
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۴ 27 June 2024

تابناک خوزستان: سیدمحمدعلی پورموسوی با اشاره به لزوم مشارکت پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: با شهادت شهید رئیسی با وجود همه تلاش‌ها، گسست و خلائی در کارهای اجرایی ایجاد شده است و باید با انتخاب رئیس جمهور آینده به سرعت این نقیصه رفع شود. در این راستا طبق قانون باید با برگزاری انتخابات، رئیس جمهور آینده را انتخاب کنیم.

وی افزود: باید با حضور حداکثری پای صندوق‌های رای حماسه جدیدی رقم بزنیم. حضور پای صندوق‌های رای، رای دادن به امنیت، صلابت، رفاه و قدرت مردم جمهوری اسلامی است.

رئیس شورای شهر اهواز بیان کرد: با حضور پای صندوق‌های رای به جهان می‌گوییم مردم ایران همچنان مقتدر ایستاده‌اند و برای رفع مشکلات کشور از روش‌های تمدنی استفاده می‌کنند. اگر این بعد کار را در نظر بگیریم بهترین راه این است که همه را ترغیب کنیم پای صندوق‌های رای بیایند و رای خود را که رای به نظام و ولایت است به صندوق بیندازند.

پورموسوی گفت: بعد دیگر این حرکت، انتخاب درست است بنابراین باید کسی انتخاب شود که در سال‌های آینده بتواند طبق اولویت‌ها و مولفه‌های روشن دولت شهید رئیسی کار کند و تداوم‌دهنده و امتداد این راه باشد.

وی بیان کرد: امیدواریم مردم ما ۸ تیرماه با حضور حداکثری و پرشور پای صندوق‌های رای، دشمنان مردم ایران را ناامید کنند و دشمنان را به کرانه‌ها و دوردست‌ها بفرستیم و از منطقه دور کنیم. امیدواریم با انتخاب فرد اصلح به آبادی، رفاه و امنیت کشورمان کمک کنیم.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار