آغاز مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی در شهرهای قشم و درگهان به زودی

تابناک هرمزگان-معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی در شهرهای قشم و درگهان در آینده نزدیک خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۰۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳ 26 June 2024

به گزارش خبرنگار تابناک هرمزگان از قشم؛ سعید اکبریان با اعلام این خبر بیان داشت: با توجه به درخواست جوانان شهرهای قشم و درگهان ثبت نام مرحله دوم برای متقاضیان واجد صلاحیت که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، به زودی آغاز می شود.
وی ادامه داد: در تلاش هستیم با همکاری سایر دستگاه های اجرایی، مسکن با کیفیت و ارزان قیمت را برای تمامی متقاضیان واجد شرایط فراهم کنیم.
به گفته اکبریان، مکاتبات لازم با راه و شهرسازی استان هرمزگان انجام شده تا دسترسی های لازم برای ثبت نام متقاضیان تا ۱۵ تیرماه فراهم گردد و با همکاری مناسب و حداکثری مدیرکل استان، مکاتبات لازم با وزارتخانه نیز انجام شد و به محض صدور دستور از سوی تهران ثبت نام آغاز می گردد.
وی تصریح کرد: همچنین پیش نویس تفاهم نامه اجرا و آماده سازی فاز اول مسکن ملی قشم و درگهان آماده شده و در هفته های آینده با حضور مسئولین سازمان و مدیران وزارت راه و شهرسازی و بانک مسکن مبادله خواهد شد.
اکبریان در پایان خاطرنشان ساخت: امیدواریم اجرای طرح مسکن ملی در جزیره در کنار ایجاد سایر زیرساخت ها منجر به افزایش حس رضایت اجتماعی مردم گردد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار