برگزاری «جشن بابا امام رضا» همزمان با ایام دهه ولایت و امامت و در آستانه عید غدیر

در ایام دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر «جشن بابا امام رضا» با همکاری و مشارکت کانون خدمت رضوی مازندران و با حضور خادمیاران رضوی در مجتمع فرهنگی و تربیتی شهید رجایی کمیته امداد مازندان برگزار شد.
کد خبر: ۱۱۷۲۴۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۷ 24 June 2024

به گزارش تابناک مازندران، در ایام دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر «جشن بابا امام رضا» با همکاری و مشارکت کانون خدمت رضوی مازندران و با حضور خادمیاران رضوی در مجتمع فرهنگی و تربیتی شهید رجایی کمیته امداد مازندان برگزار شد.

 

برگزاری «جشن بابا امام رضا» همزمان با ایام دهه ولایت و امامت و در آستانه عید غدیر  

در این مراسم که با حضور ۲٠٠ فرزند دختر یتیم زیر ۱۵ سال به همراه مادران‌شان برگزار شد، مدیر کل کمیته امداد مازندران با تبریک این ایام بیان داشت: پرداختن و اهمیت دادن به دختران و زنان این سرزمین اهمیت و توجه به آینده جامعه اسلامی است.

میثم معافی نقش زنان و دختران در موقعیت کنونی ایران و جهان را مهم برشمرده و گفت: به همه دخترانم توصیه می‌کنم برای رسیدن به موفقیت، سبک زندگی خود را از مصرف‌گرایی اصلاح نموده و برای عبور از فقر مهارت، مهارت زندگی درست و کسب و کار (اشتغال زنانه) را کسب نمایند.

وی با تاکید به مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری در ۸ تیرماه و انتخاب فرد اصلح بیان داشت: برای حفظ ارزش‌ها و برای استمرار راه شهدای خدمت باید بهترین انتخاب را داشته باشیم.

خاطرنشان می‌شود: در حال حاضر ۲۷۱۳ یتیم و ۱۱۷۲۰ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد مازندران قرار دارند که از حمایت‌های مادی و معنوی ۵۸ هزار حامی نیک‌اندیش و سخاوتمند برخوردار هستند.

خبر: الهام زارعی

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار