انتخابات مهم‌ترین اولویت کشور است

استاندار قم در در جلسه ستاد انتخابات استان بر ضرورت استفاده از همه ظرفیت دستگاه‌های اجرایی برای برپایی انتخابات با مشارکت حداکثری مردم تاکید کرد.
کد خبر: ۱۱۷۲۰۳۷
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۷ 20 June 2024

به گزارش تابناک قم، سیدمحمد آقامیری،‌ استاندار در جلسه ستاد انتخابات استان قم انتخابات را مهم‌ترین موضوع کشور دانست و گفت: مدیران باید همه تلاش خود را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به کار گیرند.

وی بهره‌گیری از ظرفیت هیئت‌های مذهبی را برای افزایش مشارکت مردم ضروری دانست و از سازمان تبلیغات اسلامی خواست در این زمان باقیمانده تا انتخابات از ظرفیت‌ افراد اثرگذار در هیئت‌های مذهبی برای تبیین و تهییج انتخابات استفاده کنند.

استاندار همچنین مدیران، پزشکان، قهرمانان میادین ورزشی و نخبگان علمی را از ظرفیت‌های انتخاباتی برشمرد و گفت: باید از این توانمندی‌ها برای مشارکت حداکثری بهره گرفت.

آقامیری همچنین بر برجسته سازی و مستندسازی خدمات دولت آیت الله رئیسی تاکید کرد و افزود: قطعاً مردم فهیم هستند و تبیین خدمات شهید جمهور می‌تواند علاوه بر حضور باشکوه به انتخاب اصلح و شایسته رئیس جمهور آینده کمک کند.

برپایی تریبون‌های آزاد انتخاباتی در دانشگاه‌ها و برخی از مناطق شهری قم، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در راستای تبیین اهمیت انتخابات، اجرای جشن‌های خیابانی غدیر با محوریت انتخابات، هماهنگی با قهرمانان ورزشی برای حضور همزمان در یکی از صندوق‌های رای سیار و همچنین افتتاح ده‌ها طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی و مدیریت شهری با رویکرد امیدآفرینی از مهم‌ترین اقداماتی بود که در جلسه ستاد انتخابات استان قم مقرر شد از سوی دستگاه‌ها پیگیری شود

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار