شهردار وریس شورای شهرکومله در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفتند

شهردار وریس شورای شهرکومله در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفتند

کد خبر: ۱۱۷۲۰۱۹
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۳ 20 June 2024

به گزارش تابناک گیلان، شهردار وریس شورای شهرکومله در پیامی هفته قوه قضائیه را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است؛

بسمه تعالی

و بالعدل قامت السموات و الارض

قوه قضائیه به عنوان پاسدار قانون و جان پناه مردم یکی از ارکان اصلی حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است. در نظام مردم سالاری دینی قوه قضائیه ملجا مستضعفان و امید مردم در مقابل قانون شکنان و مجرمان است.

هفته اول تیر ماه هر سال در پاسداشت خون شهیدان حادثه تروریستی توسط منافقان کوردل و سیاه رویان همیشه تاریخ و عروج آسمانی عالم مظلوم شهید والامقام دکتر بهشتی اسوه صبر و ایثار و یاران با وفای او به نام قوه قضائیه نامگذاری شده است.

هدف از این نامگذاری تکریم مقام شهدا و تعظیم در مقابل مقام بلند عدالت و دفاع از مظلوم است. عدالت که اصل و اساس هستی و معنا و حقیقت رسالت انبیا و جهاد اولیا و خون شهدا است.

قضات محترم و همه همکاران پرتلاش و آگاه این نهاد سرمایه انسانی ارزشمند و گران‌بهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند. همچنین تحولات فرایندی و پیشرفت‌های زیرساختی انجام شده در این مجموعه، قوه قضائیه را به نهادی هوشمند، کارا و مردم مدار تبدیل کرده است.

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش همه کارکنان دستگاه قضا، فرارسیدن هفته قوه‌قضاییه را به ریاست محترم این قوه جناب آقای میرحسینی ودادستان محترم، معاونان محترم و همه همکاران این قوه در دادگستری شهرستان لنگرود تبریک می‌گوید و پیشرفت و بهروزی برای این رکن مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تحقق عدالت و حمایت از مردم در مقابل مجرمان و قانون‌شکنان را از خداوند متعال مسئلت می‌کند

دکترمنوچهرمهدی پور شهردارکومله
صادق عظیمی ریس شورای شهرکومله

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار