مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام؛

راه اندازی موکب پتروشیمی ایام اربعین در چوار‌

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام از استقرار موکب اصلی این شرکت در سطح شهر چوار‌ و حمایت از موکب‌های دارای مجوز از ستاد عتبات عالیات این خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰ 19 June 2024

به گزارش تابناک ایلام ؛ داود جعفری‌فر در نشست برنامه‌ریزی درون سازمانی اربعین که با حضور امام جمعه چوار برگزار شد، بیان  داشت: این شهرستان و صنعت بزرگ پتروشیمی با افتخار میزبان قدوم مبارک زائران امام حسین(ع) در ایام اربعین است.

وی اظهار داشت : خدمات آبرومند، درخور و ماندگاری در اربعین پیش‌رو توسط پتروشیمی ایلام به زائران ارائه خواهد شد.

وی  با بیان اینکه استان پایتخت خادمین اربعین است و مسیر چوار نیز از پرترددترین مسیرهای منتهی به مرز مهران است، گفت: در سال گذشته پتروشیمی ایلام خدمات قابل توجهی به زائران ارائه‌ نمود.

وی از استقرار موکب اصلی پتروشیمی ایلام در سطح شهر چوار‌ و حمایت از موکب‌های دارای مجوز از ستاد عتبات عالیات این شهرستان خبر داد و ادامه داد:این مجتمع صنعتی در روزهای قبل و بعد از اربعین در‌ راستای تکلیف مسئولیت اجتماعی خدمت‌رسانی به زائران ‌حضرت سیدالشهدا(ع) را بر عهده می‌گیرد.

امام جمعه شهرستان چوار در این نشست با برشمردن برکات معنوی ارائه خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت:همه شرکت‌ها و دستگاه‌های سطح شهرستان به تناسب امکانات و تجهیزات در استقرار موکب‌ها تدابیر و‌ برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند.

علیپور؛ دادستان چوار نیز در این نشست بر لزوم برقراری امنیت و‌ آرامش در سطح موکب‌های شهرستان تاکید کرد.

در‌ ابتدای این نشست علیرضا معراجی دبیر کمیته فرهنگی مجتمع پتروشیمی ایلام گزارشی از اقدامات صورت گرفته در‌ اربعین حسینی سال گذشته و همچنین برنامه‌های‌ پیشنهادی برای برگزاری باشکوه کنگره عظیم اربعین و خدمت‌رسانی به زائران ارائه کرد./ع

 

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار