tabnakostan

در گفت‌وگو با تابناک مطرح شد؛
ناگفته‌های پزشک رئیس جمهور؛ از اُفت فشار یک رئیس جمهور تا ماجرای سکته یکی از اعضای دولت
شاید برای همه سوال باشد که دقیقا برای یک رئیس جمهور چه پروتکل‌های پزشکی رعایت می‌شود. با توجه به آمار بالای سفر‌های استانی و همچنین سفر‌های بین المللی لازم است که پزشکی حاذق در هواپیما حضور پیدا کند تا در مواقع حساس، مجبور به فرود اضطراری و بازگشت به مبدا نشوند.
خیابان‌های شهر قم زیر چرخ‌های اتوبوس برقی رفت
اولین دستگاه اتوبوس برقی برای انجام مراحل تست و آزمایش وارد شهر قم شد تا اگر بازخورد مثبت صورت بگیرد، خرید آن انجام شود. قیمت این دستگاه‌ها ۱۶ میلیارد تومان می‌باشد.
خانواده شهدای خدمت با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند
واژه ها و عبارات رهبری در اشاره به نام شهدای اخیر؛ خستگی ناپذیرها، تغییر معنای نماز جمعه، کار برای مردم
کار برای مردم، خدمت به مردم و مردمی‌ بودن از بارزترین ویژگی‌های شهدای حادثه اخیر است. آقای رئیسی از همان ابتدا که وارد تبلیغات انتخابات شد، روی شعارهای انقلاب و سخنان امام تکیه کرد و همه دنیا ایشان را به‌عنوان رئیس جمهور انقلاب می‌شناختند.
هشدار استاندار قم به مراکز سقط جنین غیرقانونی
استاندار قم ضمن هشدار به مراکز سقط جنین غیر قانونی در قم خاطرنشان کرد: با این مراکز به صورت جدی برخورد می‌شود و متقبل جریمه سنگینی خواهند شد.
اسامی ۲۰ نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری
در پی شهادت رئیس جمهور در اتفاقی نادر دوره ریاست جمهوری در ایران نا تمام ماند تا با برگزاری انتخابات زودهنگام سکاندار قوه اجرایی کشور مشخص شود.
پایان بدرقه تاریخی شهید جمهور/ همراهی مردم ایران، تیتر یک رسانه‌های جهان شد
پیکر آیت‌الله شهید سید ابراهیم رییسی، در اوج نمایش قدرشناسی ملت ایران و همشهریان آن شهید در مشهد، پس از حدود سه سال خدمت بی توقف و خستگی‌ناپذیر به مردم در مسند ریاست جمهوری در دامان امام مهربانی‌ها، امام رئوف و امام محرومان در خاک پای حضرتش آرام گرفت.
انتشار نخستین گزارش ستاد کل نیروهای مسلح از حادثه بالگرد رئیس جمهور | بررسی احتمال شلیک گلوله / در مکالمات خلبان چه گذشت؟
ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: بخش قابل توجهی از اطلاعات در زمینه‌های مختلف تخصصی، فنی و عمومی که میتوانست در وقوع سانحه دخیل باشد، جمع‌آوری شده است.
وداع در خرداد حادثه ها؛ فردا رهبر انقلاب بر پیکر شهدا نماز می‌خوانند
فردا ساعت ۷ صبح، مراسم اقامه نماز بر پیکرهای شهدای خدمت به امامت رهبر معظم انقلاب و تشییع شهدا در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
سنگ تمام قمی ها برای شهید جمهور محبوبشان/حضور میلیونی قمی ها در تشیع شهدای خدمت
مردم انقلابی قم عصر روز سه شنبه خادم الرضا (ع) و شهدای خدمت را از حرم بانوی کرامت تا مسجد مقدس جمکران تشییع کردند.
پویش «تکریم خادم خستگی ناپذیر» در قم راه اندازی شد
همزمان با تشییع آیت الله رییسی رییس جمهور شهید و همراهان وی در استان قم پویش «تکریم خادم خستگی ناپذیر» راه اندازی شد.
تشریح زمان و مکان مراسم بزرگداشت و تشییع شهدای خدمت آیت‌الله رئیسی و همراهان
ستاد برگزاری مراسم شهدای خدمت در اطلاعیه شماره ۱ خود، زمان و مکان برپایی آئین بزرگداشت و تشییع رئیس جمهور شهید حضرت آیت الله رئیسی و همراهان وی را تشریح کرد.
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت رئیس‌جمهور؛ ناسپاسی و طعن بدخواهان، مانع تلاش رئیسی نمی‌شد/ عالم مجاهد، رئیس جمهور مردمی، با کفایت و خادم‌الرضا(ع)
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی «درگذشت شهادت گونه» رئیس‌جمهور اسلامی ایران و همراهان گرامی ایشان را تسلیت گفتند.
آیت‌الله رئیسی جان خود را در راه خدمت به مردم فدا کرد
تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در پیام تسلیتی بیان کرد:‌ آیت‌الله رئیسی در مسیر خدمت به مردم به عهد و سوگندی که خورده بود، وفادار ماند و جان خود را در این راه فدا کرد.
پیام تسلیت استاندار قم به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی
استاندار قم در پیامی شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور و همراهان ایشان در سانحه هوایی بالگرد حامل آنان در منطقه ورزقان تبریز را تسلیت گفت.
سید ابراهیم رئیسی به شهادت رسید / شهادت امیرعبدالهیان و دیگر همراهان رئیس جمهور
رئیس جمهوری اسلامی ایران، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، حین خدمت و ‏انجام وظیفه برای مردم ایران دچار سانحه شد و به شهادت رسید. در این بالگرد علاوه بر رئیس جمهور، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی حضور داشتند که همگی به شهادت رسیدند.
تابناک گزارش می دهد؛
واکنشهای بین المللی به سانحه بالگرد رئیس جمهور ایران
پس از انتشار خبر وقوع حادثه برای بالگرد ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران، کشورهای مختلف به این حادثه واکنش نشان دادند.
در پی حادثه برای بالگرد رئیس جمهور؛
تماس تلفنی آیات نوری همدانی و مکارم شیرازی با رئیس دفتر رئیس جمهور
حضرات آیات مراجع تقلید ناصر مکارم شیرازی و حسین نوری همدانی طی تماس تلفنی با رئیس دفتر رئیس جمهور، پیگیر آخرین وضعیت سانحه پیش آمده برای بالگرد حامل آیت الله رئیسی شدند.
یادداشت
زبان قدرت؛ ابطال کننده سحرِ صهیون
حقیقتی که بعد از "وعده صادق" ثابت شد؛
سید محمدمهدی موسوی