یک هزار و ۱۵۰ سامانه برق من ایلام در حال نصب است

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق ایلام گفت: یک هزار و ۱۵۰ سامانه "برق من" در حال نصب و تعدیل روشنایی معابر در فضاهای سبز و جاده‌ها این استان نیز در حال انجام است.
کد خبر: ۹۶۵۳۸۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰ 21 May 2021

به گزارش تابناک ایلام، مجتبی صیدی  در شانزدهمین مانور جهادی مدیریت بحران با محوریت عبور از پیک تابستان ۱۴۰۰ ایلام با حضور ناظر عالی توانیر اظهار داشت: امروز در یک اقدام فراگیر ۲۶۸ نفر از عوامل اجرایی و ناظر در قالب ۶۱ گروه با استعداد ۷۶ دستگاه خودرو سبک و سنگین حضور دارند.

وی افزود: در این مانور از ۳۹۶ اشتراک مشکوک و غیرفعال طبق فهرست دریافت شده از سازمان صمت و گزارش اشتراک‌های مشکوک و مقایسه مصرف در خصوص شناسایی رمز ارزهای غیرمجاز در حال اجرا است که امیدواریم بتوانیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم و رمز ارزهای مشکوک را در این مناطق شناسایی کنیم.

صیدی گفت: از یک هزار و ۴۱ مرکز اضطراری نیز بازدید شده و حدود ۴۴۶ با توان ۶۲ مگاوات آماده به کار هستند و در شرایط اضطراری می‌توان از آنها از جمله در انتخابات پیش رو از این مراکز استفاده کرد.

ناظر عالی شرکت توانیر نیز در این نشست  از همکاران توزیع برق استان که اقدامات بسیار خوبی را در حوزه ماینرها انجام داده‌اند تشکر و قدردانی کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار