ادعای پمپئو علیه ایران،حماس و بایدن!

وزیر امورخارجه پیشین آمریکا با طرح ادعاهایی گفت که ایران و حماس ضعف را در سیاست‌های دولت بایدن درقبال منطقه خاورمیانه احساس می‌کنند.
کد خبر: ۹۶۵۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶ 19 May 2021
                          ادعای پمپئو علیه ایران،حماس و بایدن!

به گزارش تابناک، به نقل از پایگاه خبری واشنگتن فیری بیکن، مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ در نشستی در مرکز سیاست امنیت به تکرار ادعاهای خود علیه جنبش حماس و فلسطینیان پرداخت و از رویکرد دولت جو بایدن درقبال رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.

پمپئو گفت: ایران و حماس ضعف را در رویکرد دولت بایدن در قبال خاورمیانه احساس می‌کنند، برداشتی که باعث تقویت گروه‌های تروریستی علیه اسرائیل می‌شود.

وی در ادامه ادعاهای خود افزود: اینها ایدئولوگ‌هایی هستند که عمیقا به نابودی دولت یهود اعتقاد دارند. وقتی آنها فکر می‌کنند که در ایالات متحده ضعف وجود دارد و وقتی احساس می‌کنند اولین چیزی که گفته می شود این است که اسراییل حق دفاع از خود را ندارد و این چیزی نیست که آنها (آمریکا) را نگران کند، احتمالاً همان نوع خشونتی را که امروز شاهدش هستید، انجام خواهند داد.

به گزارش ایسنا، این ادعاها در حالی مطرح می شود که رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر با بمباران بخش هایی از نوار غزه جان شمار زیادی از مردم غیرنظامی و بی گناه فلسطین را گرفته است.

اما وزیر امورخارجه پیشین آمریکا در حالی دولت کنونی کشورش را به عدم حمایت از رژیم صهیونیستی متهم می کند که رئیس جمهور بایدن تاکنون در برابر جنایات این رژیم علیه فلسطینیان سکوت اختیار کرده و حتی مانع از صدور قطعنامه در شورای امنیت سازمان ملل علیه اقدامات اخیر صهیونیست ها شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار