پرداخت ۵۴.۴ میلیارد تومان کمک بلاعوض برای مسکن محرومان استان بوشهر مصوب شد

تابناک- مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به ساخت ۶۴۰ مسکن ویژه محرومان در شهرهای استان بوشهر گفت: در این راستا ۵۴.۵ میلیارد تومان از سوی بنیاد مستضعفان و کمیته امداد به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.
کد خبر: ۹۶۴۱۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱ 16 May 2021

به گزارش خبرگزاری تابناک از بوشهر، حمید حیدری‌بریدی با اشاره به اجرا طرح اقدام ملی مسکن در استان بوشهر اظهار داشت: در این راستا 640 واحد مسکونی در 4 شهر استان بوشهر عملیات اجرایی آن از سوی بنیاد مسکن آغاز شده است.

وی، با اشاره به ساخت مسکن در قالب طرح اقدام ملی مسکن در 4 شهر استان بوشهر افزود: عملیات اجرا 640 واحد مسکونی در شهرهای بنک کنگان، خورموج ، دیلم و دیر آغاز شده که در سه طبقه ساخته می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر، با بیان اینکه برخی از این واحدهای مسکونی تا زیر سقف کار شده گفت: پیش بینی می‌شود تا پایان سال تکمیل و افتتاح شود.

حیدری، از انعقاد تفاهم‌نامه برای ساخت مسکن محرومان در شهرهای مختلف استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه بین بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و کمیته امداد کشور، 640 واحد مسکونی ویژه محرومان در نقاط شهری شهرستان‌های دشتی و دشتستان ساخته می‌شود.

وی، با بیان اینکه این واحدهای مسکونی با کمک‌های بلاعوض و تسهیلات کم‌بهره بانکی ساخته می‌شود خاطر نشان کرد: در این راستا بنیاد مستضعفان برای هر واحد مسکونی 50 میلیون تومان و کمیته امداد 35 میلیون تومان به‌صورت بلاعوض پرداخت می‌کند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر پرداخت 85 میلیون تومان کمک بلاعوض و 50 میلیون تومان وام کم‌بهره را از ویژگی واحدهای مسکونی محرومان در دشتی و دشتستان دانست و تصریح کرد: برای 640 واحد مسکونی یاد شده 54.4 میلیارد تومان کمک بلاعوض از سوی بنیاد مستضعفان و کمیته امداد پرداخت می‌شود.

حیدری از پرداخت وام کم بهره 50 میلیون تومانی برای این واحدها خبر داد و خاطر نشان کرد: در مجموع برای ساخت 640 واحد مسکونی در شهرهای یاد شده استان بوشهر 32 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره بانکی پرداخت می‌شود.

وی افزود: ساخت این واحدهای مسکونی به‌زودی در شهرستان‌های دشتی و دشتستان آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار