آمادگی ۱۰۰ درصدی سه هزار و ۸۰۰ سامانه پدافند هوایی درسطح کشور

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آمادگی ۱۰۰ درصدی سه هزار و ۸۰۰ سامانه پدافند هوایی درسطح کشور خبر داد .
کد خبر: ۱۱۷۵۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰ 11 July 2024

 به گزارش تابناک ایلام؛ امیرسرتیپ محمد یوسفی خوش قلب   در آیین یادواره شهدای گروه پدافند هوایی آبدانان بیان داشت : نیروی پدافند هوایی در زمینه تولید، تقویت ، ارتقاء و بکارگیری سامانه های موشکی و پهپادی با برد بلند و متوسط و مجهز به نرم افزارهای پیشرفته از همه رقیبان پیشی گرفته و در جایگاه برتر نظامی منطقه قرار دارد.

وی افزود : براساس آموزه های الهی مقام معظم رهبری و تلاش و اقدامات جهادی کارشناسان این نیرو، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه های پیشگیری، خودکفایی و تولید تجهیزات نظامی و امنیتی همچنین تربیت نیروهای متخصص و متعهد عملیاتی سیرصعودی داشته و در منطقه دارای دست برتر است.

وی تکریم ۴۸ هزار شهید ارتش جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد : حریم هوایی و کرانه های آسمان جمهوری اسلامی ایران برای دوستان و همراهان و همسایگان دارای امنیت و آرامش کامل و برای دشمنان و بدخواهان ملت بزرگ ایران ناامن و بسیار خطرناک و پشیمان کننده است.

وی یادآور شد :  خانواده های معظم شهدا و جانبازان زیباترین ثمره وجود خود را برای حفظ عزت و امنیت کشور تقدیم خدای سبحان کردند و با صبوری و برد باری عمر وزندگی خود را نیز در رنج و فراق عزیزانشان سپری ودرد درونی و فشار روحی انان با هیچ چیزی در دنیا قابل مقایسه نیست.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران  وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی را غنیمتی ماندگار و نعمتی الهی توصیف کرد و گفت: هدایت‌های داهیانه این عزیز خدا در کنار حمایت‌های مردمی و توان رزمی نیروهای مسلح ، جمهوری اسلامی ایران را در عرصه عالم به یک نقطه نورانی سرشار از امنیت و اقتدار تبدیل کرده است./ع

 

بیشتر بخوانید :

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار