رئيس شورای هماهنگی اصلاح طلبان آذربايجان شرقی خبر داد:

پیگیری حرکت نامناسب ظریف از رئیس‌جمهور

کد خبر: ۱۱۷۴۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۹ 08 July 2024

به‌گزارش تابناک آذربایجان شرقی، سعید پورشریفی در نشست خبری جبهه اصلاحات آذربایجان‌شرقی گفت: درس قیام عاشورای امام حسین (ع) که پیشوای ماست، این است که او پیروان خود را برای قیام در روز عاشورا مخیر گذاشت.

وی با اشاره به این‌که چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۱۵ تیر، یک اتفاق خلق‌الساعه نیست، گفت: شعار ایران برای همهٔ ایرانیان مختص همهٔ هم‌وطنان است؛ چه افرادی که رأی دادند و چه افرادی که رأی ندادند. هیچ جناحی در ایران حذف شدنی نیست و این انتخابات، طلیعه روزگاری خوش با وحدت ملی به‌سوی ایرانی است که در مسیر توسعه‌یافتگی حرکت کند.

پورشریفی با بیان اینکه در چند سال اخیر رغبت جوانان به کارهای سیاسی کاهش یافته است، تاکید کرد: انتخابات در کشور ما نیز باید مانند همه کشورهای دموکراتیک از فرد محوری به سمت حزب محوری برود.

رییس جبهه اصلاحات آذربایجان شرقی با ذکر این نکته که شرایط پزشکیان سخت تر از روحانی است، گفت: مهمترین مطالبه آذربایجان شرقی موفق شدن دکتر پزشکیان و عمل به وعده‌هاست تا مردم آذربایجان از انتخاب خود سربلند شوند.

وی تصریح کرد: یکی از مطالبات استان به دکتر پزشکیان این است که فردی از خطه آذربایجان در کابینه دولت قرار بگیرد.

پورشریفی به حاشیه روز انتخابات و حرکت زشت ظریف با پزشکیان اشاره کرده و گفت: ما حرکت نامناسب ظریف را از رئیس‌جمهوری پیگیری می‌کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار