معاون وظیفه عمومی انتظامی کرمانشاه خبر داد؛

شرايط ابطال کارت های معافيت پزشکی

معاون وظيفه عمومی انتظامی استان کرمانشاه، از شرایط ابطال کارت های معافيت پزشکی خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷ 08 July 2024

مسعود همتی در گفت و گو با خبرنگار تابناک کرمانشاه اظهار کرد: مشمولانی که قبلا به علت بيماری برای حضور در دوران خدمت سربازی معاف دائم پزشکی شده اند، درصورت بهبودی کامل و طبق شرايطی می توانند تقاضای ابطال معافيت و اعزام به خدمت داشته باشند.

وی افزود: دارا بودن حداکثر ۳۰ سال سن برای دارندگان مدرک تحصيلی فوق ديپلم و پايين تر و دارا بودن حداکثر ۳۳ سال سن برای دارندگان مدرک ليسانس از جمله اين شرايط است.

معاون وظیفه عمومی استان کرمانشاه تصريح کرد: همچنين دارا بودن حداکثر ۳۶ سال سن برای مشمولان دارای مدرک تحصيلی کارشناسی ارشد و دارا بودن حداکثر ۴۰ سال سن برای مشمولان دارای مدرک تحصيلی دکتری از ديگر شرايط استفاده از اين طرح است.

وی ادامه داد: اين دسته از مشمولان برای استفاده از طرح مذکور بايد به وظيفه عمومی صادر کننده کارت معافيت مراجعه و نسبت به انجام مراحل قانونی ابطال کارت معافيت پزشکی اقدام کنند.

همتی يادآوري کرد: اين افراد همچنين حق استفاده از امتياز ساير معافيت ها و استخدام در نيروهای مسلح و امثال آن را ندارند و برابر مقررات می بايست خدمت قانونی را انجام دهند.

معاون وظیفه عمومی استان کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: اين دسته از افراد بعد از اتمام خدمت مقدس سربازی هيچ منع و محدوديتی برای استخدام نخواهند داشت و همانند ديگر افراد می توانند اقدام کنند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار