بیانیه ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر محمد باقر قالیباف در استان خراسان رضوی

ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر محمد باقر قالیباف در استان خراسان رضوی در بیانیه‌ای ضمن تبریک به رییس جمهور منتخب و با ابراز مباهات از مشارکت ارزشمند مردم، اعلام کرد: «وظیفه شرعی و انقلابی خود می دانیم که به طرق مختلف هر کمکی برای اعتلای انقلاب اسلامی و گره گشایی از کار مردم، از دستمان بر می‌آید کوتاهی ننموده و یاری رسان دولت منتخب باشیم.»
کد خبر: ۱۱۷۴۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۵ 08 July 2024

به گزارش تابناک رضوی، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

میزان رأی ملت است . امام خمینی(ره)

برگ زرین دیگری از حماسه نامه انقلاب اسلامی ورق خورد و خدا را شکر که دیگر بار دشمنان قسم خورده این ملت، جز یاس و ناامیدی بیشتر دستاورد دیگری نداشتند.

تمام ظرفیت و حیثیت مخدوش خود را چوب حراج زدند تا ضربه ای به کشور وارد کنند اما با حضور بیش از پیش مردم، چه پاسخ دندان شکنی دریافت نمودند و البته که این سرافرازی مایه غفلت از کاهش مشارکت نسبت به ادوار سابق انتخاباتهای جمهوری اسلامی نخواهد شد و همه جریانات داخلی دست در دست هم زین پس در فکر و اندیشه حل موانع مشارکت مردم خواهند بود.

بدینوسیله به رئیس جمهور محترم و منتخب، جناب آقای دکتر پزشکیان، تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون را برای ایشان مسئلت می نماییم.

بدیهی است که وظیفه شرعی و انقلابی خود می دانیم که به طرق مختلف هر کمکی برای اعتلای انقلاب اسلامی و گره گشایی از کار این مردم عزیز، از دستمان بر می آید کوتاهی ننموده و یاری رسان دولت منتخب باشیم. صراحت رئیس جمهور منتخب، بر پیروی از مقام معظم رهبری، مهمترین امید و سنجه ما در ادامه مسیر پیش رو است که انشاالله به سمت صعود و تعالی باشد.

ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر محمد باقر قالیباف در استان خراسان رضوی.
هفدهم تیرماه ۱۴۰۳ »

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار