بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی درباره انتخابات ریاست جمهوری

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی درباره انتخابات ریاست جمهوری ضمن تبریک به دکتر پزشکیان از کلیه تلاشگران عرصه انتخابات و نیز دکتر مخبر تقدیر کرد و خواستار «بهره‌گیری از همه جمیع توان‌ها»، «ایجاد وفاق حداکثری» و «استمرار رویکرد مردم‌داریِ راستین شهید رئیسی» توسط رئیس جمهور منتخب شد.
کد خبر: ۱۱۷۴۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۹ 07 July 2024

به گزارش تابناک رضوی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

« بسم‌الله الرحمن الرحیم
«وَمَن أَوفى بِعَهدِهِ مِنَ اللَّهِ، فَاستَبشِروا بِبَيعِكُمُ الَّذي بايَعتُم بِهِ وَذلِكَ هُوَ الفَوزُ العَظيمُ»
«و چه کسی از خدا به عهدش وفادارتر است؟ اکنون بشارت باد بر شما، به داد و ستدی که با خدا کرده‌اید؛ و این است آن پیروزی بزرگ!»
ملت شریف و عزیز ایران، در امتداد وفاداری به آرمان‌های خمینی کبیر ره، حماسه‌ای دیگر آفریدند و کاری درخشان و فراموش‌نشدنی را رقم زدند. در زمانه‌ای که دشمنان این ملت، از داخل و خارج، بن‌بست ناامیدی را دردستور کار داشتند؛ حضور امیدوارکنندۀ مردم شهیدپرور، در بستری شورآفرین، أخمِ عصبانیّت را به‌جای لبخند رذیلانۀ دشمنان این مرز بوم نشانید و امید به آینده را در جامعۀ ارزندۀ ایران، تقویت نمود.
اکنون ضمن قدردانی از تمامی کنشگران عرصۀ انتخابات، از هر جناح و جریان، که در شورانگیزی فضا سهیم بودند؛ به جناب آقای دکتر پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب ایران، تبریک می‌گوییم و امید داریم؛ «بهره‌گیری از همه جمیع توان‌ها»، «ایجاد وفاق حداکثری» و «استمرار رویکرد مردم‌داریِ راستین شهید رئیسی» برای تحقق رؤیای ایرانی، که برازندۀ فرزندان این خاک پرگهر باشد؛ در دولت ایشان رقم بخورَد.
بی‌تردید، تغییر کنشگری‌ها از رقابت انتخاباتی به رفاقت جهادی، تکلیف انکارناپذیر نیروهای دوستدار ایران عزیز و معتقد به نظام اسلامی است و زین‌پس، مجموعۀ اراده‌ها، معطوف به بالندگی و تعالی این کشور خواهد بود.
در پایان؛ از جناب آقای دکتر مخبر، در برگزاری انتخاباتی امن و بدون هرگونه شبهه، در فرصتی بسیار اندک، با دلهایی انباشته از داغ سنگین رئیس‌جمهور شهید، مرحوم آیت‌الله رئیسی؛ تشکر و قدردانی می‌نماییم.
سربلندی و عظمت ایران را از خداوند متعال خواستاریم.
وآخر دعوانا ان الحمدلله رب العالمین والعاقبة للمتقین .
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی
شانزدهم تیرماه ۱۴۰۳

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار