برای حل مشکلات کشور رقابت‌ها جای خود را به رفاقت بدهد

کنعانی مقدم با بیان اینکه وحدت و انسجام ملی از پشتوانه های مهم ادامه کار دولت برای رسیدگی حل مشکلات مردم است گفت: همه کسانی که به جلیلی رای دادند پای کار بیایند و مشکلات کشور را حل کنند تا مشکلات کشور سریعتر حل شود.
کد خبر: ۱۱۷۴۵۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۶ 06 July 2024

تابناک خوزستان: حسین کنعانی‌مقدم با اشاره به پایان یافتن انتخابات و رقابت میان نامزدهای ریاست جمهوری، اظهار کرد: ملت ایران کار را تمام کرد و آنچه را که در تکلیف و حقش بود انجام داد؛ به منتخب مردم دکتر مسعود پزشکیان تبریک می گوییم ان شاء الله بعد از تنفیذ رهبر معظم انقلاب کار را با جدیت شروع و به وعده ها و اختیارات ریاست جمهوری عمل کند.

این فعال اصولگرا افزود:  یکی از مهمترین وظایف دولت معرفی کابینه به مجلس و گرفتن رای اعتماد از مجلس است تا بتواند با یک تیم قوی با توجه به توصیه هایی که رهبر انقلاب در انتخاب کارگزاران و وزراء دارند، کار خود را آغاز کند؛ ویژگی هایی مثل عدم شفتگی به غرب و عدم انحراف از آرمان های انقلاب.

وی ادامه داد: انسجام و وحدت ملی از پشتوانه های مهم ادامه کار دولت برای  رسیدگی و حل مشکلات مردم است که انتظار داریم با توان و روحیه جدید و وزرای لایق مشکلات کشور را حل و فصل کنند همه وظیفه دارند به دولت کمک کنند و همه کسانی که به آقای جلیلی رای دادند پای کار بیایند و مشکلات کشور را حل کنند تا مشکلات کشور سریعتر حل شود.

کارشناس مسایل سیاسی تأکید کرد: احزاب سیاسی نیز تکلیف سنگینی برای حمایت از دولت منتخب بر عهده دارند؛ مجلس و دیگر قوا برای وحدت  و انسجام ملی تکلیف دارند برای اینکه رئیس جمهور بتوانند یک دولت قوی و مستقل را در اداراه کشور داشته باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: معتقدیم اکنون که رقابت پایان یافته، باید رفاقت ها آغاز شود و البته امر به معروف و نهی از منکر و نقد مشفقانه و آگاهانه نسبت به عملکرد دولت حق تمام جریان های سیاسی و مردم است و دولت هم باید در مسیر تحقق شعارهای خود متناسب با اختیاراتش عمل کند.  

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار