معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

تحقق رشد و توسعه سیستان و بلوچستان در سایه امنیت

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه سیستان و بلوچستانی ها به این درک مشترک رسیده‌اند که در سایه امنیت؛ رشد و توسعه محقق می‌شود و اینک برای پیشرفت استان می‌کوشند.
کد خبر: ۱۱۷۴۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۵ 06 July 2024

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان، رضا شریفی روز در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان فنوج اظهار داشت: مردمان سیستان و بلوچستان لایق بهترین ها هستند و ما نیز باید در راستای خدمت به این مردم تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

وی افزود: مردمان سیستان و بلوچستان همه به این نتیجه رسیده اند که باید برای آبادانی استان دست به دست هم بدهند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: روزها به سرعت می‌گذرد و فرصت خدمت نیز محدود است اما آنچه باقی می‌ماند خاطره خوش به انرژی مثبت شما مردم است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در چند سال اخیر اتفاقات خوبی در استان رخ داده و از شمال تا جنوب سیستان و بلوچستان شاهد نشاط، پویایی و سرزندگی هستیم.

شریفی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم قدردان مسئولان بوده و به آنان اطمینان دارند که این نگاه مثبت طرفینی موجبات توسعه استان را فراهم می‌کند.

وی تاکید کرد: در سالی که به نام جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده باید مشارکت آحاد جامعه را به صورت ملموس در خطه ای که افتخار میارجلی دارد معنا کنیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: ریشه و زمینه مشارکت در سیستان و بلوچستان نسبت به سایر نقاط کشور قوی تر است چرا که شاهدیم مسائل بسیار بزرگی با مشارکت مردم حل شده است.

وی افزود: سیستان و بلوچستان عقب ماندگی‌های تاریخی دارد اما نسخه رهایی از این عقب ماندگی‌ها موجود است بنابراین برای توسعه استان دست به دست هم دهیم.

شریفی بیان کرد: خوشبختانه سیستانی و بلوچستانی به این درک مشترک رسیده‌اند که در سایه امنیت رشد و توسعه محقق می‌شوند و اینک برای پیشرفت استان می‌کوشند.

وی تصریح کرد: مقدمه توسعه در ابعاد مختلف توسعه فکری و فردی است لذا باید حسد ورزی را کنار بگذاریم و با هم افزایی در جهت توسعه استان تلاش کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار