نا امیدی دشمنان با حضور با شکوه مردم در انتخابات

تولیت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها انتخابات را تجلی جمهوریت نظام دانست و گفت: هرچه حضور مردم در انتخابات باشکوه‌تر باشد جمهوریت این نظام ولایی بیشتر به نمایش گذاشته می‌شود و دشمنان از تلاش برای تحریم و تضعیف این نظام ولایی ناامیدتر می‌شوند.
کد خبر: ۱۱۷۴۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۷ 06 July 2024

به گزارش تابناک قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم در نخستین دقایق آغاز رأی‌گیری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با حضور در مسجد امیرالمؤمنین (ع) دور شهر رأی خود را به صندوق انداخت.

وی شرکت در انتخابات را یک تکلیف عینی برای همه آحاد جامعه دانست و گفت: عمل به این تکلیف هم از نظر تأیید نظام الهی و هم از نظر ناامید کردن دشمنان، در نزد خداوند متعال مأجور است و خداوند برای هر قدمی که در این راه برداشته شود ثواب می‌نویسد.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها انتخابات را تجلی جمهوریت نظام دانست و افزود: هرچه حضور مردم در انتخابات باشکوه‌تر باشد جمهوریت این نظام ولایی بیشتر به نمایش گذاشته می‌شود و دشمنان از تلاش برای تحریم و تضعیف این نظام ولایی ناامیدتر می‌شوند.

وی ادامه داد: مردم اگر پیشرفت کشور را می‌خواهند باید حضوری پرشور در انتخابات داشته باشند تا دولت با قدرت و پشتوانه بیشتری بتواند حقوق ملت را استیفا کند.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار