حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای عزت و اقتدار نظام اسلامی را تضمین می‌کند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: حضور پرشور و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رای عزت و اقتدار نظام اسلامی را تضمین می‌کند.
کد خبر: ۱۱۷۴۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۶ 05 July 2024

به گزارش تابناک مرکزی،آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز جمعه پس از انداختن رای خود در صندوق سیار شهری شعبه ۲۸۰ ،چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری استان مرکزی، افزود: ملت ایران با حضور آگاهانه خود پای صندوق‌های رای به جهانیان ثابت می‌کنند که پای عهد خود با امام راحل ایستاده است و برای ساختن آینده ایران اسلامی تلاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم بیشترین اهمیت را در انتخابات دارد، ادامه داد: گرایش‌ها و بازی‌های سیاسی نباید باعث شود که خدشه‌ای در فرآیند انتخابات وارد شود و هر فردی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود منتخب آحاد ملت است و باید مورد حمایت قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: رئیس جمهور منتخب نیز وظیفه دارد با توکل برخدا و بکارگیری افراد شایسته در سمت‌های حساس دولتی با جان و دل در جهت اعتلای آرمان‌های امام و رهبری و توسعه همه جانبه میهن اسلامی تلاش کند.

وی تاکید کرد: ملت ایران همواره پای کار نظام اسلامی بوده و در ۴۵ سال گذشته با حضور خود در مناسبت‌های مختلف از جمله انتخابات عشق و ارادت خود را به انقلاب، شهدا، امام راحل و رهبری نشان داده‌اند، بنابراین رئیس جمهور منتخب وظیفه دارد با تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی نسبت به حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گام بردارد و مسیر توسعه کشور را هموار کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار