۳۸۳ خبرنگار و عکاس انتخابات ریاست جمهوری را در گیلان پوشش می‌دهند

۳۸۳ خبرنگار و عکاس انتخابات ریاست جمهوری را در گیلان پوشش می‌دهند

کد خبر: ۱۱۷۴۲۸۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰ 05 July 2024

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان گیلان گفت: ۳۸۳ خبرنگار، عکاس، تصویربردار و گزارشگر خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری، صدا و سیمای گیلان دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را در استان در قالب خبر، عکس و گزارش پوشش می‌دهند.

سید هاشم حسینی آغوزبنی در گفت‌وگو با خبرنگار تابناک گیلان ضمن قدردانی از تلاش‌های عکاسان و خبرنگاران در پوشش رسانه‌ای دور اول انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: خبرنگاران و عکاسان، گزارشگران و تصویربرداران از اقشار تأثیرگذار در جذب و ترغیب مردم به حضور در پای صندوق‌های رأی و معرفی نامزد اصلح از سوی کارشناسان و صاحب‌نظران هستند.

حسینی آغوزبنی گفت: برای سهولت در تردد خبرنگاران و تهیه خبر، تصاویر و گزارش‌های میدانی معرفی‌نامه تهیه و تنظیم شده، با نمایندگان فرمانداران مستقر در شعب نیز جهت همکاری با خبرنگاران استان، هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان گیلان گفت: تعدادی از خبرنگاران و عکاسان در سطح شعبات اخذ رأی حضور می‌یابند، تعدادی هم در محل ستاد انتخابات در استانداری مستقر هستند تا آخرین اخبار انتخابات ریاست‌ جمهوری را در استان منتشر و منعکس ‌کنند.

مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری با بیان اینکه ۳۸۳ خبرنگار و عکاس دور دوم انتخابات ریاست جمهوری را در گیلان پوشش می‌دهند، تصریح کرد: همزمان با روز انتخابات ۶ خبرنگار خبرگزاری‌های استان به همراه ۱۵ نفر گزارشگر و عوامل فنی صدا و سیما در محل ستاد انتخابات استانداری و یک تیم تصویربرداری و گزارشگران از صداو سیما در شعبه ۳ رشت، میدان شهرداری (شهدای ذهاب) در عمارت پست مستقر هستند؛ همچنین برای ۸۵ عکاس، خبرنگار و مستندساز هم معرفی‌نامه صادر شده تا در مرکز استان نسبت به تهیه و پوشش گزارش اقدام کنند، علاوه بر این برای ۱۲۸ خبرنگار و عکاس در سطح شهرستان‌های استان معرفی نامه روز انتخابات صادر شده است.

وی ادامه داد: ۱۴۹ نفر گزارشگر، تصویربردار، مستندساز، مجری و عوامل فنی صدا و سیمای مرکز گیلان هم همزمان با روز انتخابات برنامه‌های زنده تصویری و رادیویی را لحظه به لحظه از شهرها و روستاهای استان مخابره و علاوه بر شبکه استانی در شبکه‌های سراسری فرآیند انتخابات استان را منعکس می‌کنند.

وی با بیان اینکه فعالیت خبرنگاران به روز انتخابات محدود نبوده و قبل و بعد از انتخابات نیز رسالت خود را انجام می‌دهند و به عبارتی دعوت به مشارکت در انتخابات از تلاش‌های اثربخش اصحاب رسانه است، افزود: فعالیت اصحاب رسانه از ساعت اولیه روز جمعه، ۱۵تیرماه و همزمان با توزیع صندوق‌های رأی آغاز می‌شود و تا زمان اتمام رسمی فرآیند انتخابات ادامه دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار