حجت الاسلام کثیرلو:

دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران واقعی حمایت می‌کند

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: حمایت از تولید و انجام اقدامات پیشگیرانه، همواره مورد تاکید دستگاه قضایی بوده و از سرمایه‌گذاران واقعی بر اساس شاخص قانون حمایت خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۷۴۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۸ 04 July 2024

به گزارش تابناک اردبیل، حجت الاسلام حسین کثیرلو روز پنجشنبه در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی به عنوان کانون سرمایه‌گذاری، نقش بسیار مهمی در افزایش تولید و اشتغال دارد که باید توسعه آن در اولویت برنامه‌های استان قرار گیرد.

وی افزود: رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و حمایت از آنان، در سرلوحه برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی قرار گرفته که این موضوع باعث افزایش رضایتمندی واحدهای تولیدی شده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: حمایت از تولید و انجام اقدامات پیشگیرانه، همواره مورد تاکید دستگاه قضایی بوده و از سرمایه‌گذاران واقعی بر اساس شاخص قانون حمایت خواهد شد.

هاشم علایی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل هم در این نشست گفت: رویکرد اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان یک سازمان توسعه‌ای، همواره با نگاه تعاملی و حمایت از واحدهای تولیدی بوده است و برای تحقق این هدف مهم، برنامه‌های مختلفی در سطح شهرک‌های صنعتی اجرایی شده تا ضمن ایجاد بسترهای مناسب سرمایه‌گذاری، نسبت به توسعه صنعتی استان نیز کمک شایانی شود.

وی ضمن قدردانی از زحمات مجموعه دستگاه قضایی استان در حمایت از تولید و اشتغال اظهار کرد: در جلسات ستاد تسهیل، کمیته حمایت قضایی و در موضوعات خاص شاهد حمایت قاطع دادگستری استان از واحدهای تولیدی هستیم که بدون شک این حمایت‌ها باعث افزایش سرمایه‌گذاری در استان خواهد شد.

علایی با اشاره به گستره فعالیت ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی در استان اظهار کرد: کمبود زمین مهمترین چالش حال حاضر این شرکت برای ایجاد بسترهای سرمایه‌گذاری است که حل این مشکل، نیازمند همکاری همه جانبه سازمان‌ها و دستگاه‌های خدمت رسان برای تملک اراضی جدید و توسعه شهرک‌های صنعتی است.

وی ادامه داد: در راستای تحقق شعار سال و اجرای منویات مقام معظم رهبری، با کمک مسئولان و تعامل مناسب با دستگاه‌ها تلاش خواهیم کرد بسترهای مناسب سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی مهیا و توسعه بیش از پیش صنعت استان فراهم شود.

در پایان این نشست از سوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از زحمات و تلاش‌های رئیس کل دادگستری و مجموعه دستگاه قضایی استان در حمایت از تولید و اشتغال تشکر و قدردانی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار