فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر:

نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم

کد خبر: ۱۱۷۴۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۹ 04 July 2024

نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیمنیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم

تابناک/گیلان فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر گفت: امروز نیازمند دمیده شدن روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا به جامعه هستیم، زیرا ایمان و اخلاص و صداقت رمز پیروزی و ماندگاری ماست به گزارش خبرنگارتابناک گیلان.

سردار ابراهیم جباری امروز، ۱۳ تیرماه در هفتمین سالگرد مدافع امنیت، شهید حسن عشوری و یادبود سه شهید گمنام شهر رودسر که در محل مزار شهدا برگزار شد، یادواره شهدا را فرصت تجلیل از شهدا و خانواده های معظم شهدا دانست و اظهار کرد: شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مدافع حرم و مدافع امنیت و مدافع سلامت، از همه اقشار بودند.

وی با بیان اینکه شهدا در راه دفاع از اسلام و انقلاب مجاهدت کردند، افزود: رهبر انقلاب در بیانات اخیرشان از ارزشمندی کار مدافعان حرم یاد کردند.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر(عج)، عزت و اقتدار کشور را ارمغان شهدا دانست و تصریح کرد: شهدا صحنه‌های بی‌بدیلی را از ایثار و فداکاری و جانفشانی و دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب خلق کردند.

جباری با بیان اینکه وظیفه داریم در کنار یادواره شهدا، به معرفی مکتب و فرهنگ و تفکر و اندیشه ناب شهدا برای نسل‌های امروز و آینده بپردازیم، گفت: باید روح ایثار و مجاهدت شهدا را در قالب‌های گوناگون فرهنگی و هنری و کتاب و فیلم و... در فضای خانه و محله و مدرسه و دانشگاه بیان کنیم.

وی جوانان و نوجوانان را نیازمند آشنایی با مکتب شهدا جهت عبور از فراز و نشیب‌های انقلاب دانست و بیان کرد: نسل جوان باید در برابر حوادث و بحران‌ها، مردانه و جانانه و مومنانه و عاشقانه در صحنه بایستد و از کیان وطن و اسلام دفاع کند.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر، با اشاره به اخلاص و ایمان و صداقت و ولایتمداری شهدا، تصریح کرد: شهدا مظهر صبر و توکل بودند و امروز نیازمند دمیده شدن روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا به جامعه هستیم، زیرا ایمان و اخلاص و صداقت رمز پیروزی و ماندگاری ماست.

 

وی با بیان اینکه پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) مردانه در میدان ایستادند و از ارزش‌های اسلام دفاع کردند، گفت: خداوند به واسطه ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در دل دشمنان ترس ایجاد می‌کند.

جباری به عملیات موشک باران عین الاسد و اقدام علیه صهیونیست ها اشاره کرد و متذکر شد: خیلی ها نگران بودند، اما رهبر انقلاب آرامش و اطمینان داشتند، زیرا ایمان مهمترین عامل قدرت و تحرک و شجاعت یک رزمنده در برابر دشمنان است و مومن خالص صادق هرگز نمی ترسد.

وی با بیان اینکه امام و رهبری به منبع اصلی قدرت متصل بودند و لذا از هیچ ابرقدرتی نمی ترسیدند، خاطرنشان کرد: مکتب شهدا درس آموز و انسان ساز و عدالت خواه و خداجو و خستگی ناپذیر است و لذا برای تداوم راه شهدا باید در صحنه های انقلاب همچون انتخابات ها و راهپیمایی ها بمانیم و از اسلام و قرآن و نظام و کشور دفاع کنیم و تا میدان به دست نا اهلان و نامحرمان نیفتد.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر، جایگاه شهدا را بسیار رفیع دانست و تاکید کرد: انقلاب و نظام و کشور مدیون مجاهدت شهدا و ایستادگی خانواده های معظم آنان است.

وی با بیان اینکه توطئه برای محاصره ایران به محاصره اسرائیل انجامید، اضافه کرد: امروز اسرائیل از پنج طرف محاصره است و راهی جز اضمحلال ندارد.

جباری رهبر انقلاب را نظریه پرداز جبهه مقاومت و حاج قاسم را مرد این میدان دانست و اضافه کرد: سید حسن نصرالله نقش بی بدیلی و بی نظیری در تکامل جبهه مقاومت داشت.

وی با بیان اینکه محور مقاومت معنای عملیات نظامی در خاورمیانه را تغییر داد، گفت: سردار سلیمانی جبهه عظیم سیاسی، نظامی، اجتماعی و بسیجی را در سوریه و عراق و لبنان و... شکل داد و هدایت کرد. در واقع مجاهدان جبهه مقاومت بصیرتی برخاسته از جهاد و تقوا دارند و می توانند دشمن را در اهداف شومش با شکست مواجه کنند.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر، وصیت نامه حاج قاسم را درس ولایتمداری دانست و بیان کرد: در مکتب حاج قاسم، اطاعت محض از ولایت شرط پیروزی است.

وی با بیان اینکه امروز با جنگ شناختی و ادراکی دشمنان در فضای مجازی مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: دشمنان ارزش ها و باورها و ادراک جامعه ما نسبت به اسلام و انقلاب را آماج تخریب و تحریف و دروغ قرار داده اند و لذا باید به میدان بیاییم و به سوالات نسل جوان پاسخ دهیم تا بار دیگر دشمنان را به عقب برانیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار