پایگاه تابستانی اوقات فراغت مجتمع آموزشی شهید محبی افتتاح شد

فرماندار تهران تاکید کرد؛ شور و نشاط دانش اموزان استثنایی نوید تحقق خواستن و توانستن است.
کد خبر: ۱۱۷۴۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۳ 03 July 2024

به گزارش «تابناک تهران»، احمد قیومی معاون استاندار و فرماندار تهران روز چهارشنبه ۱۳ تیرماه در آئین افتتاحیه پایگاه تابستانی اوقات فراغت مجتمع آموزشی نابینایان شهید محبی با اشاره به تلاش های مسئولان دلسوز برای رشد استعدادهای دانش آموزان اظهار داشت: تشکر می کنم از مسئولانی که در تلاش هستند سنگ بناهایی را پایه گذاری کنند که الگویی برای آینده کشور شود.

وی در ادامه به نشاط بی انتهای دانش آموزان استثنایی اشاره کرد و آنرا نشان از امید به ساختن و توانستن ها دانست و بیان کرد: امروز بسیار خوشحالم که در جمع شما دانش اموزان فعال و پرنشاط می بینم و این نشاط شما نشان از امید به آینده است.

معاون استاندار تهران خطاب به دانش آموزان استثنایی که به دنبال ساختن آینده خود هستند، عنوان کرد: شما دارای استعدادهایی نهفته و سرشار از توان بالا هستید که باید به این استعدادها در جهت رشد و شکوفایی بال و پر داده شود.

وی با تاکید به اهمیت حمایت مسئولان از این قشر عزیز تاکید کرد: با حمایت مسئولان حتما این توانایی ها شکوفا و از بالفعل به بالقوه تبدیل می شود، دستگاه تعلیم و تربیت به طور خاص باید به زمینه سازی برای رشد استعدادها بپردازد و در این مسیر ما در فرمانداری تهران به عنوان نقش تسهیل گری برای رفع مسائل در کنارتان هستیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار