حجاج سیستان و بلوچستان با ۱۳ کاروان وارد زاهدان می‌شوند

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان با اشاره به آمادگی فرودگاه بین‌المللی زاهدان برای انجام عملیات بازگشت حجاج سیستانی و بلوچستانی، گفت: ۱۵ لغایت ۱۷ تیرماه بازه زمانی بازگشت حجاج سیستان و بلوچستان به زاهدان است.
کد خبر: ۱۱۷۴۱۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷ 03 July 2024

 

مهدی خسروی ظهر امروز در جلسه کمیته تسهیلات  بازگشت حجاج بیت الله الحرام سیستانی و بلوچستانی از آمادگی فرودگاه زاهدان برای انجام عملیات حج تمتع خبر داد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان سیستان و بلوچستان گفت: 15 لغایت 17 تیرماه بازه زمانی بازگشت حجاج سیستان و بلوچستان با 13 کاروان و هفت پرواز توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از مدینه منوره به فرودگاه بین‌المللی زاهدان است.

وی با تاکید بر بکارگیری تمام ظرفیت‌های اداره‌کل برای انجام عملیات حجاج بیت الله الحرام، خاطرنشان کرد: پیش بینی و تمهیدات لازم برای ارتقای سطح کیفی و ارائه خدمات مطلوب به حجاج جهت کاهش ایستایی زائرین با رعایت ملاحظات مربوطه در دستور کار قرار گرفته است.

خسروی افزود: با بازگشت حجاج سیستان و بلوچستان به فرودگاه بین‌المللی زاهدان آئین معنوی استقبال «ضیوف الرحمان» در فرودگاه زاهدان انجام خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان سیستان و بلوچستان گفت: فرودگاه  بین‌المللی زاهدان با بازگشت 1554 حاجی و فرودگاه کنارک با 2 کاروان و 240 حاجی و یک پرواز میزبان حجاج استان خواهند بود.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار