"15 تیرماه" آخرین‌مهلت ثبت‌نام سرویس مدارس در قم

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از تمدید مهلت ثبت‌نام دریافت خدمات سرویس مدارس در سامانه "سپند" تا ۱۵ تیرماه به‌صورت الکترونیکی خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۴۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۱ 03 July 2024

به گزارش تابناک قم، قاسم طالبی اظهار داشت: ثبت‌نام والدین جهت دریافت خدمات سرویس مدرسه در سامانه پایش ناوگان دانش‌آموزی (سپند) برای سال تحصیلی 1404-1403 از اول خردادماه سال جاری آغاز و تا ۱۵ تیرماه ادامه دارد .

وی از شروع ثبت درخواست والدین دانش آموزان برای سرویس مدرسه خبر داد و ابراز کرد: این امر بر اساس مصوبات آئین‌نامه اجرایی حمل‌ونقل دانش‌آموزی هیات وزیران و به‌منظور ساماندهی و نظارت بر فعالیت سرویس مدارس و ارتقای سطح ایمنی تردد دانش آموزان انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به ماده ٢٧ این آئین‌نامه عنوان کرد: به‌منظور برنامه‌ریزی و تأمین ناوگان موردنیاز حمل‌ونقل دانش‌آموزی، والدین موظفند تا ۱۵ تیرماه ، اقدام به ثبت درخواست خود در سامانه سپند نمایند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام در این سامانه به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود، مطرح کرد: والدین دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://irtusepand.ir نسبت به ثبت‌نام و انتخاب سرویس موردنظر خود اقدام کنند.

طالبی ادامه داد: در سامانه سپند، همچنین اطلاعات مربوط به رانندگان، خودروها و مسیرهای سرویس مدارس به‌طور کامل ثبت و در دسترس والدین قرار می‌گیرد .

وی در پایان گفت: امید است والدین گرامی در فرصت باقیمانده با مراجعه به سامانه فوق نسبت به تکمیل اطلاعات  خود اقدام نموده و درخواست سرویس خود را ثبت نمایند .

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار