تاکید مخبر برابلاغ تصمیمات سفر دوم شهید رئیسی به سیستان وبلوچستان

سرپرست ریاست جمهوری بر ابلاغ تصمیمات اتخاذ شده برای سفر دوم دولت مردمی به سیستان و بلوچستان تأکید کرد.
کد خبر: ۱۱۷۳۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۶ 02 July 2024

به گزارش رکنا از ریاست جمهوری ،در نشست سرپرست ریاست جمهوری با استاندار و مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، ضرورت اجرای مصوبات سفرهای استانی شهید آیت‌الله رئیسی به این استان مورد تأکید قرار گرفت.

محمد مخبر در این دیدار با اشاره به تأکیدات ویژه شهید رئیسی نسبت به مردم و نیازهای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با وجود اینکه سفر دوم آیت‌الله رئیسی به استان سیستان و بلوچستان انجام نشد، اما مصوبات تصمیم‌گیری شده در خصوص این سفر حتماً ابلاغ و اجرایی خواهد شد.

سرپرست ریاست جمهوری در این جلسه همچنین پس از استماع نیازهای استان سیستان و بلوچستان، دستورات لازم جهت حل مسائلی نظیر خرید خدمت حدود ۶ هزار نفر از معلمان، پیگیری پیشرفت راه‌آهن زاهدان-چابهار، درخواست ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در شهرهای مرزی و تأمین تجهیزات تولیدی کارخانه بافت بلوچ را صادر کرد.

مخبر همچنین در این جلسه، سازمان برنامه را مکلف نمود تا موضوع بسته ۶۰ همتی توسعه و پیشرفت استان را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری نماید.

در این جلسه محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان نیز گزارشی از روند پیشرفت و اجرای مصوبات دور اول سفر استانی شهید آیت‌الله رئیسی و میزان توسعه، آبادانی، عمران و ارتقای امکانات و توانمندی‌های زیرساختی این استان در دولت سیزدهم ارائه کرد.

در ادامه این دیدار نمایندگان سیستان و بلوچستان ضمن طرح برخی مسائل استان، حل این مشکلات و همچنین رفع برخی موضوعات استان از قبیل افت فشار برق، ساخت و تجهیز سالن‌های ورزشی و خطوط انتقال بنزین و گازوئیل از کرمان به سیستان و بلوچستان را خواستار شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار