هواداران نامزدهای انتخاباتی از تهمت و تخریب رقیب بپرهیزند

رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: هواداران نامزدهای انتخاباتی ضمن تمکین به قانون از تهمت و تخریب رقیب بپرهیزند.
کد خبر: ۱۱۷۳۹۴۷
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۸ 02 July 2024

به گزارش «تابناک تهران»، سید عباس جوهری ظهر سه شنبه در محل ستاد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران ضمن تقدیر از مردم برای مشارکت در امر انتخابات هشتم تیرماه اظهار کرد: خوشبختانه مردم استان تهران در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نسبت به دوره قبل مشارکت بهتری داشتند.

جوهری با اشاره به کشیده شدن انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم گفت: عوامل ستاد انتخابات استان تهران در این بازه زمانی کوتاه به صورت شبانه روز و با تمام توان در تلاش هستند که تمهیدات لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات را مهیا کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه فراهم آوری مقدمات انتخابات طولانی است و معمولاً ظرف چند ماه این بسترها فراهم می‌شود، افزود: اما برای برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری و در این بازه زمانی کوتاه، اقدامات به صورت گرفته و آمادگی لازم برای برگزاری این آزمون سیاسی فراهم شده است.

وی ضمن تقدیر از ستادها و هواداران نامزدهای انتخاباتی در دور اول انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: خوشبختانه در دور اول انتخابات شاهد تمکین به قانون از سوی این بزرگواران بودیم و مشکلی نداشتیم و اجتماعات خوبی در سطح استان تهران برگزار شد.

معاون استاندار تهران عنوان کرد: در دور دوم برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری نیز از اعضای ستاد و هواداران نامزدها می‌خواهیم ضمن تمکین به قانون از تهمت و تخریب نامزد مقابل خودداری کنند.

جوهری بر عدم برگزاری تجمعات غیرقانونی توسط هواداران نامزدهای انتخاباتی تاکید و عنوان کرد: عزیزان در صورت نیاز به تجمع، حتماً باید مجوز لازم را از فرمانداری‌ها دریافت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران زمان پایان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۱۴ تیرماه اعلام کرد و افزود: روز جمعه ۱۵ تیرماه برگزاری انتخابات را خواهیم داشت.

وی بیان کرد: خادمین مردم در ستاد انتخابات استان تهران تمام توانشان را به کار می‌گیرند تا از رأی مردم صیانت شود و انتخاباتی در تراز انقلاب اسلامی با امنیت کامل و مشارکت حداکثری مردم در استان تهران و سراسر کشور را شاهد باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار