طاهرخانی:

مشارکت ۶۰ درصدی دماوندی‌ها در دور اول انتخابات ریاست جمهوری

فرماندار دماوند از مشارکت ۶۰ درصدی مردم این شهرستان در دور اول انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: تدابیر لازم برای برگزاری مرحله دوم اتخاذ شده است.
کد خبر: ۱۱۷۳۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۳ 02 July 2024

به گزارش «تابناک تهران»، رضا طاهرخانی، ظهر سه شنبه در نشست هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان دماوند، ضمن قدردانی از حضور مردم شهرستان در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات مرحله دوم اندیشیده شده است.

وی افزود: در دور اول انتخابات ریاست جمهوری، ۶۰ درصد از مردم واجد شرایط مشارکت داشتند و شهرستان دماوند در استان جزو برترین‌ها بود و با تدابیر اتخاذ شده، انتخابات در امنیت و سلامت کامل برگزار شد و هیچ مشکل خاصی گزارش نشد.

فرماندار دماوند گفت: برای دور دوم انتخابات نیز تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده و همه عوامل آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در روز جمعه ۱۵ تیرماه را دارند.

طاهرخانی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دور دوم با مشارکت بیشتر از دور اول مواجه شویم و مردم با درک صحیح، آگاه‌بخشی و بصیرتی که دارند، انتخابی صحیح و آگاهانه داشته باشند تا دولت چهاردهم بتواند به بهترین نحو ممکن به خدمت‌رسانی به مردم ادامه دهد.

وی تاکید کرد: هدف ما برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم است و برای این منظور، تمامی اقدامات لازم صورت گرفته است تا مردم بتوانند در کمال آرامش و امنیت در این رویداد مهم شرکت کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار