کلاهبرداری ۲۴۰ میلیارد ریالی با جعل حواله های تراکتور در البرز

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری اعضای باند جعل اسناد ‏حواله های تراکتور در شهرستان نظرآباد در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۹ 02 July 2024
به گزارش «تابناک البرز» سردار حمید هداوند اظهار کرد: در پی اعلام شکایت فردی به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد مبنی بر اینکه یک نفر اقدام به تهیه اوراق جعلی و فروش حواله تراکتور نموده و به افراد غیر فروخته است، رسیدگی به پرونده در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات این شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: مأموران با بررسی اسناد حواله‌های تراکتور متوجه جعل اوراق و اسناد تجاری دفتر فروش نمایندگی و مخدوش بودن آنها شدند.

هداوند خاطرنشان کرد: مأموران با محرز شدن اسناد جعلی وارد عمل شده و طی هماهنگی با مرجع قضائی، متهم را طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در این رابطه سه نفر از همدستان متهم اصلی پرونده دستگیر شدند اظهار کرد: متهم اصلی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر جعل و مخدوش نمودن حواله‌های تراکتور و فروش مال غیر و کلاهبرداری ۲۴۰ میلیارد ریالی معترف و پس از تکمیل پرونده برای ادامه مراحل قضائی به مراجع ذیصلاح تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به شناسایی ۱۴ مالباخته، در این رابطه به شهروندان توصیه کرد که قبل از خرید کالا حتماً با شخص اصیل وارد معامله شده و از انعقاد قرارداد با افرادی که بدون مدرک معتبر خود را مالک یا نماینده مالک معرفی می‌نمایند، خودداری کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
وبگردی
آخرین اخبار