فرماندار رودسر:

وظیفه آحاد ملت در انتخابات، مشارکت بالا و انتخاب اصلح است

کد خبر: ۱۱۷۳۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۹ 02 July 2024

وظیفه آحاد ملت در انتخابات، مشارکت بالا و انتخاب اصلح استوظیفه آحاد ملت در انتخابات، مشارکت بالا و انتخاب اصلح استوظیفه آحاد ملت در انتخابات، مشارکت بالا و انتخاب اصلح است

تابناک/گیلان فرماندار رودسر، از همه علما و نخبگان و اساتید دانشگاهی و فعالان اجتماعی خواست نسبت به مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح روشنگری کنند و ادامه داد: امروز وظیفه آحاد ملت، مشارکت بالا و انتخاب اصلح است به گزارش خبرنگارتابناک گیلان محمدی حیدری امروز، ۱۱ تیرماه در شورای اداری شهرستان رودسر، ضمن قدردانی از حضور پرشور و با بصیرت مردم این شهرستان در انتخابات هشتم تیرماه، اظهار کرد: از مردم انتظار داریم در انتخابات ۱۵ تیرماه نیز به صحنه بیایند و از حق قانونی و شرعی خود برای انتخابات یک رئیس جمهور در تراز جمهوری اسلامی استفاده کنند.

وی تراز جمهوری اسلامی را یک تراز جهانی دانست که فراتر از جغرافیای سرزمینی ایران است و افزود: بسیاری از حرکت‌ها و جنبش‌ها و نهضت های انقلابی در جهان خودشان را در منظومه انقلاب اسلامی تعریف کردند.

فرماندار رودسر ایران را دارای آرمان جهانی و دینی دفاع از ملت‌های مظلوم دانست و تصریح کرد: جمهوری اسلامی مدافع جنبش‌های اسلامی و انقلابی در سراسر جهان بوده و برای دفاع از مظلوم، هیچ فریادی بلندتر از فریاد انقلاب اسلامی نیست.

حیدری با بیان اینکه رهبر انقلاب معیارهای رئیس جمهور اصلح در تراز انقلاب اسلامی را تبیین فرمودند، گفت: برای شکل گیری و تداوم و تثبیت انقلاب اسلامی، خون‌های زیادی تقدیم شده است و امروز باید پاسدار این میراث باشیم.

وی یکی از مهمترین مولفه‌ها در منظومه انقلاب اسلامی را جهان شناسی، دشمن شناسی و فرصت شناسی دانست و خاطرنشان کرد: همه دولت - ملت ها به دنبال منافع خودشان هستند و پیوند کشورها با ما مبتنی بر آرمان های سیاسی یا منافع مشترک است.

فرماندار رودسر آرمان های انقلاب اسلامی را جهان شمول دانست و یادآور شد: فعالان عرصه سیاستگذاری و راهبری سیاست خارجی ایران باید پیام جمهوری اسلامی را به دنیا منتقل کنند تا برای ملت اقتدارآفرینی داشته باشند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید درک عمیقی از سیاست ورزی جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان داشته باشد، تاکید کرد: باید در دل تهدیدها، فرصت‌ها را شناسایی کنیم و این فرصت‌ها را در اختیار مردم قرار دهیم.

حیدری از مردم خواست با بصیرت و آگاهی و در راستای تکمیل بیانات رهبر انقلاب پای صندوق های رای حاضر شوند و گفت: شهرستان رودسر در انتخابات هشتم تیرماه کارنامه قابل قبولی داشت و بیش از ۴۰ درصد واجدین شرایط در این عرصه سیاسی مشارکت داشتند، اما باید قدم های بلندتری را برداریم و مشارکت در انتخابات ۱۵ تیرماه را بالا ببریم.

فرماندار رودسر از همه علما و نخبگان و اساتید دانشگاهی و فعالان اجتماعی خواست نسبت به مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح روشنگری کنند و ادامه داد: همه مسئولان در سنگر خدمت و سرباز نظام هستند و فرایند برگزاری انتخابات نباید خدشه ای در خدمتگزاری مسئولان ایجاد کند؛ امروز وظیفه آحاد ملت، مشارکت بالا و انتخاب اصلح است.

وی با اشاره به توسعه زیرساخت های برق رسانی و آبرسانی در شهرستان رودسر در دولت سیزدهم، عنوان کرد: بسیاری از اقدامات دولت سیزدهم در بخش بهره برداری از پروژه های کلان زیرساختی در سکوت خبری دنبال شده که باید گفته شود.

حیدری یکی از پروژه های مهم دولت سیزدهم در شهرستان رودسر را مربوط به اکتشاف نفت خزر دانست و اضافه کرد: کارهای اولیه این پروژه برای انجام مناقصه ۲۴ میلیون یورویی انجام شده و تجهیزات اکتشافاتی را آوردیم و اعتبار لازم را برای حصارکشی عرصه ۲۸ هکتاری پیش بینی کردیم و منتظر تایید اداره کل منابع طبیعی استان هستیم.

وی با بیان اینکه مطالعات پروژه اکتشاف نفت خزر مربوط به چهار دولت قبل است، خاطرنشان کرد: طی چهار ماه گذشته این پروژه را با جدیت دنبال و به مرحله اجرا نزدیک کردیم و قطعا متوقف نخواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار