مدیرکل بنیاد مسکن گیلان:

فعالیت های بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی قابل تقدیر است

کد خبر: ۱۱۷۳۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۵ 02 July 2024

فعالیت های بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی قابل تقدیر استفعالیت های بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی قابل تقدیر استفعالیت های بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی قابل تقدیر است

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان گفت: فعالیت های بنیاد مسکن در حوزه عمران و مقاوم سازی روستایی قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگارتابناک گیلان، حامد دائمی ظهر دوشنبه به منظور پیگیری نحوه خدمات رسانی به متقاضیان از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودسر به صورت سرزده بازدید کرد.

دائمی با حضور در واحدهای مختلف، با همکاران و متقاضیان دیدار و گفتگو کردند و در جریان نحوه ارائه خدمات به متقاضیان قرار گرفت.

 

در این بازدید در خصوص خدمات بنیاد مسکن در روستاها به ویژه در زمینه اجرای طرح‌های هادی، مقاوم سازی مسکن روستایی و صدور سند مالکیت روستایی در سطح شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در این بازدید با اشاره به حمایت دولت از طرح ویژه نوسازی و مقاوم‌سازی مسکن‌های روستایی افزود: فعالیت‌های عمرانی بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی و مقاوم سازی مسکن روستایی جز فعالیت‌های قابل تقدیر بنیاد مسکن است و این فعالیت‌ها را باعث دلگرمی مردم شهرستان عنوان کرد.

 

در پایان بازدید در جلسه‌ای با حضور کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر مسائل و مشکلات موجود بررسی و راهکارهای لازم، جهت تسریع در روند اجرای امور توسط مهندس دائمی ارائه گردید

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار