برگزاری نمایشگاه عکس " آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر" در ایلام

نمایشگاه عکس " آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر" به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ایلام دایر شد.
کد خبر: ۱۱۷۳۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۶ 02 July 2024

به گزارش تابناک ایلام؛ حجت الاسلام  علی چراغی پور سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان داشت : بنا به تدبیر و فرمایش رهبر معظم انقلاب، ۶ لغایت ١٢ تیرماه بعنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر دروغین آمریکا نامگذاری شده است.

وی اظهار کرد : بر این اساس نمایشگاه عکس حاوی تصاویری از جنایات آمریکای جهانخوار بر ضد ملت های جهان به ویژه ایران اسلامی در ایلام برپا شده است.

حجت الاسلام  علی چراغی پور ادامه داد :   نمایش و نشان دادن چهره واقعی آمریکا با ابزار هنر و جنایت‌هایی که در سطح جهان و کشور ایران اسلامی مرتکب شده است یک تکلیف است تا جهان با ظلم‌ها، ستمگری ها و جنایت های این مدعی دروغین حقوق بشر آشنا شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام  نیز مطرح کرد : بیش از ۳۰ اثر از جنایت‌های آمریکا در نقاط مختلف جهان و به ویژه مدعیان حقوق بشر نسبت به ملت ایران اسلامی به مدت یک هفته در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه با هدف تبیین جنایت‌های ضد بشری آمریکا برای نسل جوان و نوجوان در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی شهر ایلام دایر است، ابراز کرد: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۹ صبح الی ۲۰ شب به مجتمع ارشاد ایلام مراجعه کنند./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار