فرماندار آستارا:

میزان مشارکت آستارایی ها در انتخابات ۴۱/۳ بوده است

کد خبر: ۱۱۷۳۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۷ 01 July 2024

آستارا- فرماندار آستارا با اشاره به اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری این شهرستان گفت: میزان مشارکت در این شهرستان ۴۱/۳ بوده است.

محمد رضا شهاب زاده در گفت و گو باخبرنگارتابناک گیلان درآستارا اظهار کرد: انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با همت عوامل اجرایی، نظارت و همه دست اندرکاران در روز جمعه ۸ تیرماه با سلامت کامل به پایان رسید و طبق اعلام ستاد انتخابات کشور به مرحله دوم کشیده شد.

فرماندار شهرستان آستارا تصریح کرد: در انتخابات این شهرستان از تعداد ۲۸ هزار و۴۳۷ برگه‌های رأی مأخوذه تعداد ۲۷ هزار و۷۳۲ رأی صحیح و تعداد ۷۰۵ رأی باطله اعلام شده که با مشارکت ۳/‏۴۱ درصدی برگزار شد.

رئیس ستاد انتخابات آستارا بیان کرد: بر اساس شمارش آرای مأخوذه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان، مسعود پزشکیان ۲۱۳۷۴ رأی، سعید جلیلی ۴۷۰۶ رأی، محمدباقر قالیباف ۱۴۷۴ رأی و مصطفی پورمحمدی ۱۷۸ رأی را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: ضمن تقدیر از کلیه عوامل برگزاری این انتخابات در شهرستان آستارا از مردم مؤمن، بصیر، آگاه، ولایی و انقلابی این شهرستان مرزی که بار دیگر پیوند مستحکم خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های انقلاب نشان دادند، قدردانی می‌کنیم و امیدواریم با حضور دوباره خود در دور دوم انتخابات حماسه دیگری از حضور خود رقم بزنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار