تمام جزئیات محرمانه قرارداد چین به اعضای شورا ارائه شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: تمام اسناد، مدارک و جزئیات محرمانه و غیرمحرمانه قرارداد حمل و نقلی شهرداری تهران با چین در جلسه هم‌اندیشی به اعضا ارائه شد.
کد خبر: ۱۱۷۳۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۱ 01 July 2024

به گزارش «تابناک تهران»، علیرضا نادعلی با بیان اینکه هر عضو به عنوان نماینده شورا این حق را دارد که پرسش‌هایی را درباره قرارداد چین مطرح و نظرات خود را اعلام کند، اظهار کرد: جلسه هم‌اندیشی به دعوت رئیس شورا برای بررسی قرارداد چین پیش از ایام تعطیلات شورا برگزار شد.

وی ادامه داد: هم نمایندگانی از مجموعه بانک شهر و شرکت‌های وابسته و هم معاونت حمل و نقل با مجموعه‌های زیرنظر خود در این جلسه حضور داشتند و اسناد، مدارک و جزئیات محرمانه و غیرمحرمانه را به اعضای شورا ارائه کردند.

نادعلی با بیان اینکه در آن جلسه برخی اعضا دعوت رئیس شورا را اجابت نکردند و حضور نداشتند، خاطرنشان کرد: ما دنبال نمود بخشیدن و نشان دادن عملکرد شهردار نیستیم بلکه می‌خواهیم کاهش مشکلات تردد شهروندان و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی را به ثمر برسانیم.

وی درخصوص تذکر یکی از اعضا مبنی بر عدم پاسخ هیئت تطبیق فرمانداری به شورا در رابطه با مصوبه قرارداد شهرداری با چین هم یادآور شد: رئیس شورا مباحث را با فرمانداری دنبال می‌کند و اگر مباحث فنی وجود داشته باشد، رفع می‌شود.

منبع/شهر

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار