فرهنگ‌سازی اصلاح الگوی مصرف از مدارس آغاز شود

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه فرهنگ‌سازی اصلاح الگوی مصرف از مدارس آغاز شود، گفت: فرهنگ‌سازی الگوی مصرف یک رکن مهم است و مولفه آن فناوری‌های پیشرفته است
کد خبر: ۱۱۷۳۶۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۰ 01 July 2024

به گزارش تابناک قم، روز یکشنبه آیت‌الله علیرضا اعرافی در دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان قم افزود: بحث آب، برق و انرژی استان نیازمند یک برنامه‌ریزی جدی و بلندمدت است.

وی ادامه داد: در مباحث مرتبط با تأمین آب استان قم، ایجاد سد و انتقال آب از دریا هرچه سریع‌تر در دستور کار قرار بگیرد همچنان که برخی استان‌ها انجام داده‌اند.

امام‌جمعه قم با بیان اینکه باید یک نگاه کلان و راهبردی در تامین انرژی استان داشت، خاطرنشان کرد: لازم است از همه ظرفیت‌های درون‌استانی و ملی استفاده کرد و طرح‌ها را پیش برد؛ بسیاری از کشورها انرژی بادی و خورشیدی را دنبال می‌کنند، ما هم باید با یک جهش به انرژی‌های تجدیدپذیر بپردازیم تا بار مصرف گاز سبک شود.

اعرافی، هم‌افزایی و همکاری همه دستگاه‌های قم برای پیشبرد اهداف کلان استان را ضروری دانست و اظهار کرد: باید مسائل اساسی استان را شناسایی کرد و با کمک استاندار، نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی و سایر بخش‌های مربوطه به حل آنها پرداخت.

در ابتدای این دیدار مرتضی خوش‌لهجه، مدیرعامل شرکت گاز استان قم به بیان گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های این شرکت پرداخت.

منبع: ایرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار