افتتاح ۱۰۶ پروژه آموزشی و فرهنگی در دولت سیزدهم

استاندار بوشهر از افتتاح ۱۰۶ پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی در سه سال اخیر خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۹ 30 June 2024

به گزارش تابناک بوشهر، احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر با اشاره به اقدامات موثر در توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر طی سه سال اخیر گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، تعریف و اجرای پروژه‌های جدید و تجهیز مدارس از سرفصل‌های مهم در این حوزه است.

وی از توزیع تجهیزات مدارس به مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان در چهار مرحله خبر داد و افزود: حذف کامل مدارس کانکسی مستقل استان بوشهر نیز از اقدامات مهم دولت سیزدهم است.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: آسفالت مدارس به متراژ ۲۰۰ هزار مترمربع در سطح استان و توزیع ۴۰۰ هزار مترمربع ایزوگام به نحوی که مدرسه‌ای ناایمن در سطح استان وجود ندارد نیز از اقدامات در این حوزه است.

محمدی زاده گفت: آغاز عملیات اجرایی بزرگترین مدرسه در استان بوشهر به متراژ ۷۵۰۰ مترمربع و تدوین سند چشم‌انداز نوسازی مدارس تا سال ۱۴۰۶ نیز از اقدامات موثر در حوزه آموزشی است.

وی اضافه کرد: انعقاد تفاهم‌نامه ۲۵۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل ۲۰۰ مدرسه تا پایان سال ۱۴۰۴ از مهم‌ترین اقدامات در حوزه نوسازی مدارس استان بوشهر است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، محمدی‌زاده تصریح کرد: افتتاح ۱۰۶ پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی به متراژ ۵۰ هزار مترمربع و ساخت ۸۵۸ کلاس درس نیز از دیگر اقدامات در حوزه نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر طی سه سال اخیر است.

برچسب ها: بوشهر
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار